افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 21 ژانویه , 2017 لینک کوتاه خبر :

مشكلات ویزای تاجران افغانستان در مالیزیا رفع می شود.

كوالالامپور

وزیر امور خارجه گفت که در دیدار با وزیر امور خارجه مالیزیا، جانب مالیزیا ضمن وعده رفع ویزا از پاسپورت های دیپلوماتیك افغانستان، در جهت حل مشكلات ویزه تجاران و همچنان تداوم بورسیه های تحصیلی به دانشجویان افغانستان، وعده همكاری جدی سپرده اند.

صلاح الدین ربانی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان در جریان سفرش به مالیزیا، با شماری از استادان، نمایندگان محصلین و تجار افغانستان مقیم مالیزیا، دیدار و گفتگو كرد.

 

در آغاز این دیدار، نمایندگان محصلین و تجار با ابراز امتنان از فرصت دیدار با وزیر امور خارجه، مشكلات شهروندان افغانستان مقیم مالیزیا از جمله مشكلات ویزای تاجران افغانستان را با وزیر امور خارجه در میان گذاشتند.

 

سپس وزیر امور خارجه با تأكید بر تلاش های وزارت امور خارجه برای حل این مشكلات اظهار داشت كه در جریان این سفرش به مالیزیا، با وزیر امور خارجه این كشور پیرامون توسعه بیشتر روابط دو كشور و همچنان مشكلات شهروندان افغانستان مقیم مالیزیا گفتگوی مفصلی انجام داده و جانب مالیزیا نیز ضمن وعده رفع ویزا از پاسپورت های دیپلوماتیك افغانستان، در جهت حل مشكلات ویزه تجاران و همچنان تداوم بورسیه های تحصیلی به دانشجویان افغانستان، وعده همكاری جدی سپرده اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار