افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 23 فوریه , 2017 لینک کوتاه خبر :

مسایل عمدۀ ملی، امنیتی و سیاسی در نشست مشورتی بررسی شد

 

روز گذشته نشست مشورتی با رهبران و بزرگان سیاسی و جهادی کشور در ارگ برگزار شد.

 

در این نشست که شماری از رهبران و بزرگان سیاسی و جهادی حضور داشتند، روی حاکمیت قانون و تحولات اخیر در افغانستان و پاکستان و اقدامات دولت افغانستان در زمینه، بحث و تبادل صورت گرفت.

 

رئیس جمهور غنی در رابطه به انتخابات معلومات ارائه کرد و بر برگزاری انتخابات و استقلالیت کمیسیون های انتخاباتی تاکید ورزید.

 

در این جلسه رهبران و بزرگان سیاسی و جهادی نیز دیدگاه های خویش را در مورد مسایل مختلف کشور شریک ساختند و از حکومت افغانستان بخاطر بحث و آمادگی ها برای برگزاری انتخابات قدردانی نمودند.

 

همچنان قرار بر آن شد تا نشست های مشورتی با رهبران و بزرگان سیاسی و جهادی در رابطه به مسایل مختلف کشور در آینده نیز ادامه یابد.

 

در این نشست برعلاوۀ رئیس جمهور کشور، قانونپوه محمد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور،داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه، رهبر جهادی حضرت صبغت الله مجددی، محمد حنیف اتمر مشاور امنیت ملی، فضل الهادی مسلمیار رئیس مشرانو جرگه، محمد کریم خلیلی معاون ارشد شورای عالی صلح، انجنیر محمد خان معاون اول ریاست اجرائیه، صلاح الدین ربانی وزیر امور خارجه، فرید حمیدی لوی څارنوال، عبدالسلام رحیمی رئیس عمومی اداره امور، داکتر محمد اکرم خپلواک نماینده خاص رئیس جمهور در امور سیاسی، احمد نادر نادری مشاور ارشد رئیس جمهور در امور روابط عامه و استراتیژیک، هدایت امین ارسلا و ذبیح الله مجددی اشتراک داشتند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار