افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 5 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

مساعدت نقدی ریاست شهدا و معلولین وزارت امور داخله برای ورثه شهدای پولیس

وزارت داخله

 

مل پاسوال محمد شریف رئیس شهدا و معلولین وزارت امورداخله  با بیان این که ریاست شهدا ومعلولین  را متعهد به رسیده گی جدی به خانواده های شهدای پولیس می داند، گفت که نیروهای دلیر پولیس ملی تحت هر شرایطی جان بازانه در راه تامین امنیت مردم خویش مبارزه می کنند و قربانی می دهند که ریاست شهدا ومعلولین وزارت امورداخله  نیز این را وظیفه خود می داند تا حقوق شهدا را به ورثه آن پرداخت، نماید.

 

رئیس شهدا و معلولین وزارت امورداخله تصریح کرد که رهبری وزارت امورداخله به باز ماندگان شهدای پولیس ملی توجه ویژه داشته و آنان را قابل احترام میداند.

 

سپس حاضرین مجلس به روح شهدای اسلام و به ویژه شهدای پولیس اتحاف دعانموده و مساعدت نقدی که از طرف رهبری وزارت امورداخله در نظر گرفته شده بود توسط مل پاسوال محمد شریف رییس شهدا ومعلولین وزارت امورداخله به ورثه شهدا توزیع گردید.

 

در همین حال یکتن از فامیل های شهدای پولیس ملی از مساعدت نقدی وزارت امورداخله ابراز تشکری نموده افزود که مسئولین این وزارت در هرگونه شرایط به فامیل های شهدای پولیس ملی کمک و همکاری داشته است .

 

وی همچنان حراست از وطن را وظیفه هر افغان عنوان نموده ونیز از سایر هموطنان خواست تا با پولیس خویش همکاری داشته نگذارند که دشمنان این سرزمین به فعالیت های تخریبی شان ادامه دهند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار