افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 25 سپتامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

مساعدت با هزار خانواده بیجا شده در ولایت کندز

بیجا شده

 

ریاست امور مهاجرین وعودت کنندگان ولایت کندز با همکاری موسسات بین المللی، درنیمه اخیرماه سنبله، برای 976 خانواده بیجا شده این ولایت، در مواد غذایی مساعدت نموده است.

 

به اساس معلو مات واصله از ریاست امور مهاجرین آن ولایت، برای 100 فامیل بیجا شده ولسوالی دشت قعله ده بوری شکر، یک هزار قرص نان خشک،  ده کارتن خرماه، صد بشکه آب از سوی ریاست محترم مبارزه با حوادث و ریاست انکشاف دهات با همکاری ریاست امور مهاجرین ولایت کندز توزیع شد.

 

همچنان برای 400 خانواده بیجا شده ولسوالی های دشت ارچی و امام صاحب در مرکز ولایت کندز آرد، شکر، روغن و نمک توزیع شده است.

 

منبع علاوه نموده است که همچنان برای 476 خانواده بیجا شده ولسوالی های قلعه زال، دشت ارچی، خان آباد، و امام صاحب به مرکز شهر کندز از سوی ادارات WFP و حمایه اطفال مواد خوارکی و غیر خوراکی شامل آرد، ، روغن، دال، بسکویت، نمک ،ترپال، کمپل، بسته لوازم بهداشتی، گاز، هلکین، بشکه آب، شلتر، بیل کلند برای 259 خانواده توزیع شده است.

 

درهمین حال مسئولین در ریاست امور مهاجرین و عودت کنندگان کندز گفته است که طی سه هفته گذشته عرایض 931 خانواده بیجا شده دیگر را نیز دریافت نموده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار