افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 4 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

مددرسانی به خانواده های جنگ زده درلغمان انجام شد

کمک های اولیه

 

به 13 خانواده در مرکز و ولسوالی‌های لغمان که از اثر جنگ‌ها آسیب دیده بودند، کمک رسانی انجام شد.

 

این کمک که شامل ۱۷قلم مواد خوراکی می‌گردید؛ به کوشش ریاست کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین ولایت لغمان و همکاری مالی مؤسسهٔ «یو ان مکه» برای ۱۳ خانواده در مرکز و ولسوالی‌های ولایت لغمان که از اثر جنگ‌ها آسیب دیده بودند توزیع گردید.

 

در جریان توزیع این مواد، سید عبدالبصیر هاشمی رئيس کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین ولایت لغمان به خانواده‌های آسیب دیده اطمینان داد که ریاست کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین ولایت لغمان با مقام ولایت و تمامی مؤسسات خیریه؛ هم‌آهنگی همیشگی داشته که به مشکلات آسیب دیدگان به اندازهٔ توان و با توجه به امکانات دست‌داشته؛ رسیدگی صورت خواهد گرفت.

 

آقا هاشمی از کمک‌های مؤسسهٔ «یو ان مکه» اظهار سپاس و قدردانی نموده؛ از دیگر مؤسسات و نهاد های خیریه نیز خواست تا آسیب دیدگان، بی‌جا شدگان، یتمیان و خانواده‌های بی‌بضاعت در آن ولایت را کمک نمایند.

 

نمایندهٔ مؤسسهٔ «یو ان مکه» نیز در سخنانش به مسؤلین و خانواده‌های نادار و بی بضاعت اطمینان داد که به زود ترین فرصت به مشکلات آنان رسیدگی خواهند کرد.

 

همچنان خانواده‌هایی که از این کمک ها بهره مند گردیده بودند از ریاست کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین لغمان، مقام ولایت و مؤسسهٔ «یو ان مکه» سپاس‌گذاری نموده؛ خواهان کمک‌های بیش‌تر نهادها با خانواده‌های نادار و بی‌بضاعت در آن ولایت گردیدند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار