افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 31 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

محفل معرفی معین تخنیکی جدید وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برگزار شد.

وزارت مخابرات

 

طی محفلی که در مقر وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی برگزار گردید، محترم سید احمدشاه سادات بصورت رسمی به حیث معین تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی معرفی شد.

 

محترم عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی که در مراسم معرفی آقای سادات صحبت می نمود، از زحمات و تلاش‌های محترم بریالی حسام معین تخنیکی پیشین این وزارت قدر دانی، تشکری و ستایش نمود. وی، آقای حسام را یکی از چهره های خدمت گذار و مسلکی وزارت مخابرات یاد کرد و افزود که در طول مدت بیش از ده سال، ایشان خدمات ماندگاری را در راستای توسعه و بهبود خدمات مخابراتی و انترنیتی انجام داده است.

 

وزیر مخابرات کشور، آقای سادات رسماً به حیث معین تخنیکی جدید این وزارت معرفی نموده و برای اش در امور کاری آرزوی موفقیت نمود. هم‌چنان، وزیر مخابرات بر کار تیمی مشترک، هماهنگ و مبتنی بر اصول تأکید کرد و آن را تضمینی برای موفقیت جمعی دانست.

 

محترم بریالی حسام معین تخنیکی پیشین وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز در این محفل صحبت نموده و تغییرات و تبدیلات در ادارات را یک اصل پذیرفته خواند که بر مبنای آن حرکت‌ها سرعت گرفته و انرژی بیشتر در امر خدمتگذاری برای مردم بوجود می آید. وی همچنان برای معین تازه مقرر شده توفقیات بیشتری آرزو نمود.

 

همچنان محترم سید احمدشاه سادات معین جدید تخنیکی وزارت مخابرات نیز در صحبت‌های که در این محفل داشت، تعهد خویش را در راستای بهبود امور مسلکی، تسریع فعالیت‌ها و بهبود سیستم‌سازی ابراز نموده و تعهد سپرد که در هماهنگی با رهبری وزارت، گام‌های جدی تری را برای عرضه خدمات به مردم افغانستان بردارد.

 

آقای سادات لیسانس رشته برق از انگلستان است. ایشان در زمینه مخابرات، از کشور انگلستان ماستری دارد و حدود بیش از ده سال در کمپنی‌های مخابراتی و  وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تجربه کاری دارد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار