- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

مجازات سنگین داعش برای اطفال افغان! + عکس

isil داعش [1]

داعش اطفالی را که از انجام دستورات آنها سرپیچی می کنند، به طرز فجیعی به قتل می رساند.

گروه تروریستی داعش به تازه گی تصاویری نشر کرده که نشان می دهد اعضای این گروه با ضد اسلامی خواندن برخی از بازی های اطفال، آن ها را در آتش می سوزاندند. داعشی ها در راستای سیاست های تبلیغاتی خود زمین های زراعی موجود در افغانستان که در آن به کشت خشخاش پرداخته می شود را نیز سوزاندند.

در همین راستا، داعش به تازه گی تصاویری را از ولایت ننگرهار فلمبرداری و نشر کرده اند که نشان می دهد تعدادی از اطفال، افرادی را به اتهام جاسوسی از میان جنگل ها به منطقه ای نامعلوم برده و با فَیْر مرمی، آن ها را اعدام می کنند.

داعش [2]

این در حالی است که گروه داعش اطفالی را که از انجام دستورات آنها سرپیچی می کنند، به طرز فجیعی می کشند. روز گذشته دفتر والی جوزجان خبرداده است که داعش در منطقه درزاب یک طفل ۱۳ ساله را پس از یک ماه زندان، گردن زده است.

این طفل که رحیم داد نام داشت، پسر برکت صوفی از قریه ی بتو در ولسوالی درزاب بود. به گفته محمد رضا غفوری سخنگوی والی جوزجان ، داعش این طفل را دیروز سه شنبه ساعت دو در محکمه صحرایی به جرم عدم همکاری با آنها و ارتباط خانواده گی با یکی از افراد پولیس محلی، سربریده است.

به گفته‌ی مقام‌های محلی ولایت جوزجان گروه داعش هنوز هم در ولسوالی‌های درزاب و قوش‌تپه‌ی این ولایت حضور گسترده دارند. در حال حاضر ۴۰ هزار خانواده به علت ناامنی‌ها از ولسوالی درزاب خانه‌های شان را ترک کرده و به مناطق امن پناه برده‌اند.