افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 11 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

متقاضیان جهت احراز پست های ریاست های معارف 28 ولایت باهم رقابت کردند.

امتحان ملی ریاست های معارف

از جریان امتحان ملی ریاست های معارف برای 28 ولایت کشور ضمن حضور دوکتور محمد ابراهیم شینواری معین تعلیمات عمومی وزارت معارف، مقامات کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی، شماری از وکلای محترم ملت نیز اشتراک داشتند.

محترم دوکتور محمد ابراهیم شینواری معین تعلیمات عمومی حین بازدید و نظارت از جریان امتحان متقاضیان جهت احراز پست های ریاست های معارف 28 ولایت رقابت آزاد را محک شایسته سالاری دانسته و هدایات لازم سپردند تا به هدف بهبود وضعیت نظام معارف کشور و جلوگری از هر گونه مظاهر غیر قانونی شفافیت را در تمام مراحل امتحان جداً در نظر گرفته و واجدین شرایط را به پست های مذکور بگمارند.

متعاقباً مقامات کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی هم به شفافیت پروسه تأکید کرده گفتند تجربه و تحصیلات عالی در خصوص تعلیم و تربیه و مدیریت خوب یکی از ویژه گی های کاندیدان امتحان ملی ریاست های معارف 28 کشور می باشد.

شایان ذکر است که تعداد کثیری اضافه از 700 تن در پست های یاد شده ثبت نام نموده بودن که بعد از ارزیابی های دقیق و همه جانبه به تعداد بیشتر از 200 تن واجدین شرایط شناخته شده که شامل امتحان ملی ریاست های متذکره می باشند.

 

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار