افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, ورزشی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 15 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

لست بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی قطر و دیدار با ویتنام اعلام شد.

فوتبال

فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنانی که در اردوی تیم ملی فوتبال افغانستان در قطر و دیدار با ویتنام در نخستین مسابقه مقدماتی جام ملت های آسیا حضور خواهند داشت را اعلام کرده است.

بر این اساس، اویس عزیزی. حمیدالله وکیلی، بکتاش اکبری، سید محمد هاشمی، مجیب جمالی، حسن امین، آرش هاتفی، بنیامین نجم، روح الله اقبال زاده، میلاد انتظار، فرزاد عطایی، حسین علیزاده، شریف محمد، میلاد سالم، فردین حکیمی، کنشکا طاهر، مصطفی آزادزوی، زبیر امیری، امید پوپلزی، فرشاد نور، اباسین علی خیل، فیصل شایسته، نورالله امیری، جبار شرزه، امرالدین شریفی و خیبر امانی بازیکنانی هستند که تیم ملی فوتبال کشورمان را در کشورهای قطر و تاجکستان همراهی خواهند کرد.

 

در این لست تغییراتی نسبت به لست اول دیده می‌شود. بر اساس راپور‌ها، فیصل سخی‌زاده فوتبالست شاغل در لیگ آسترالیا و همچنین نور حسین شاغل در لیگ انگلستان، خودشان حاضر به پوشیدن پیراهن تیم ملی نشده اند.

 

مسیح سیغانی و یوسف شیردل نیز به دلیل نداشتن باشگاه در این اردو حضور ندارد. مصطفی حدید و مازیار کوهیار به دلیل مصدومیت و مصطفی زازی نیز به دلیل گزینه های بهتر در تیم ملی نیز حضور ندارند.

 

شریف محمد، میلاد انتظار، فرزاد عظایی و بکتاش اکبری نیز دوباره بعد از مدتی به تیم ملی راه پیدا کرده اند. همچنین فرشاد نور از لیگ هالند، جبار شرزه از لیگ دنمارک، بنامین نجم از بوندسلیگای۴ و حسین علیزاده از تیم شاهین آسمایی نیز برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شده اند.

 

همان طور که در مصاحبه های قبلی علی عسکر لعلی اعلام کرده بود، اسلام الدین امیری نیز تا اطلاع ثانوی به بر اساس لزوم دید فدراسیون فوتبال به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

 

بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان در تاریخ ۱۵ مارچ برای اشتراک در یک کمپ تمرینی راهی دوحه خواهند شد و تمرینات تیم نیز از تاریخ ۱۶ مارچ در کشور قطر آغاز خواهد شد.

 

شاگردان فیستر در تاریخ ۲۳ مارچ در مسابقه ای تدارکاتی در دوحه به مصاف سنگاپور خواهند رفت. ملی پوشان کشورمان در تاریخ ۲۴ مارج دوحه را ترک و راهی دوشنبه تاجکستان خواهند شد تا در تاریخ ۲۸ مارچ در نخستین دیدار مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در مقابل ویتنام قرار بگیرند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار