افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 4 ژانویه , 2016 لینک کوتاه خبر :

لت و کوب یک سرباز امنیتی مجلس نمایندگان

در اثر لت و کوب محافظان تره خیل پای این سرباز مجلس شکسته است.

 

یک سرباز امنیتی پولیس به دلیل ازدحام بیشتر موتر های مجلس در صحن حولی مجلس از موتر حامل ملا تره خیل خواست که توفق کند تا باعث بیش از حد ازدهام نشود.

 

گفته می شود زمان که او از راننده موتر تره خیل میخواهد توقف کند، محافظان او از موتر حامل شان پاین شده و محافظ امنیتی مجلس را لت و کوب می کند.

 

در اثر لت و کوب محافظان تره خیل پای این سرباز مجلس شکسته است.

 

این رویداد زمان که اتفاق می افتد خبرنگاران به محل واقعه می رسند اما محافظان و ملا تره خیل به خبرنگاران می گویند که این سرباز به دلیل زخمی اندک برای تداوی در شفاخانه انتقال شده است.

 

محافظان تره خیل در حالی سرباز امنیتی مجلس را مورد لت و کوب قرار می دهند که پیش از این رسانه ها از قول مقامات امنیتی افغان اعلام کرده بوند که ملا تره خیل باعث ناامنی کابل شده است و باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

 

در همین حال اعضای مجلس سنای کشور ار بدرفتاری ملاتره خیل و محافظان او شکایت کرده اند و این عمل آنان را خلاف اصول و ارزشهای دینی و قانونی خوانده اند.

 

فضل هادی مسلمیار رییس مجلس سنا نیز از هیات اداری مجلس نمایندگان خواست که در این مورد سکوت اختیار نکنند و به این مساله رسیدگی کند.

 

آقای مسلمیار تاکید کرده است که این از صلاحیت های هیات اداری مجلس نمایندگان است که در این مورد تصمیم بگیرد و به شکایت سرباز لت و کوب شده رسیدگی شود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار