افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 17 اکتبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

قومندانان امنیه حوزه پنجم کابل مورد تقدیر قرار گرفتند

تقدیر

رییس جمهور اشرف غنی در پایان جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح به منظور تقدیر از قومندانان امنیه حوزه پنجم کابل که اخیراً موتر نوع دینا مملو از مواد انفجاری را با یکتن  انتحارکننده در ساحه حوزۀ مربوطه شان شناسایی و دستگیر کردند، مدال های دولتی را تفویض نمود.

جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح تحت ریاست محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان، شب گذشته در ارگ دایر شد.

در این جلسه، رییس جمهور از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور که طی هفت ماه گذشته فعالیت های چشمگیر و موثر داشته اند و به دشمن تلفات سنگین را وارد کرده اند، ستایش نمود و به ارگان های مربوطه امنیتی کشور بخاطر سرکوب دشمن در فصل زمستان، هدایات لازم داد.

وضعیت امنیتی ولایات فاریاب، غور، سرپل، جوزجان، بغلان، غزنی، کابل، پکتیکا و فراه مورد بررسی قرار گرفت و به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور جهت بهبود وضعیت امنیتی ولایات متذکره، هدایات لازم صادر گردید.

در پایان جلسه، رییس جمهور غنی ضمن ستایش از سعی و تلاش منسوبین قوماندانی امنیه ولایت میدان وردک که از قاچاق کتاب باستانی با قدامت ۲۸۰۰ ساله، جلوگیری کردند، به جنرال فهیم قایم قوماندان امنیه ولایت متذکره، مدال دولتی را تفویض کرد.

رییس جمهور کشور به منظور تقدیر از سمونوال کبیر احمد برمک آمر حوزه پنجم امنیتی شهر کابل و څارمن مایل آقا، لمری څارن حبیب الله، سمونوال محمد اصیل و سمونوال رییس خان افسرانی که اخیراً موتر نوع دینا مملو از مواد انفجاری را با یکتن  انتحارکننده در ساحه حوزۀ مربوطه شان شناسایی و دستگیر کردند، مدال های دولتی را تفویض نمود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار