افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 27 آگوست , 2017 لینک کوتاه خبر :

قوماندان جدید پولیس ولایت غزنی معرفی شد

قوماندان پولیس غزنی

معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله طی مراسمی قوماندان جدید پولیس ولایت غزنی را معرفی کرد.

سترپاسوال مرادعلی مراد در مراسم معرفی گفت که پولیس از میان مردم و برای مردم است؛ اهداف گروه‌های متخاصم روشن است و ضرورت به مطالعه ندارد؛ منحیث افغان آزاده نگذاریم دشمن با نفاق افگنی میان مردم، به اهداف شان برسند!

معین ارشد امور امنیتی افزود که در بین مردم متولد شدیم و در بین مردم می‌میریم و همین مردم ما را تا به قبرستان بدرقه می‌کنند و در آخرت در مقابل اعمال خود پاسخگو خواهیم بود.

سترپاسول مرادعلی مراد با تاکید بر اصل قانون که تامین امنیت باشنده گان مسوولیت نیروهای امنیتی می‌باشد-بیان داشت که رهبران حکومت وحدت ملی تمام سعی شان به نیروهای امنیتی و ارایه حکومتداری خوب است و مردم باید در کنار نیروهای امنیتی همگام و همکار باشند. او افزود که غزنی سرزمین عزت و مقاومت است و هیچ جمعی نمی‌تواند در مقابل عزت و غرور شما ایستاده‌گی کند.

معین ارشد امور امنیتی با ابزار قدردانی از مصطفی مایار سرپرست قوماندانی امنیه ولایت غزنی به قوماندان جدید آن ولایت هدایت داد تا در تامین و حفظ امنیت از هیچگونه تلاش دریغ نورزد.

خلیل هوتک به نماینده گی از مردم غزنی خواهان افزایش حوزه‌های پولیس شهر غزنی و اکمال و تجهیز نیروهای امنیتی در ولسوالی‌های آن ولایت شده، افزود که مردم همواره در کنار نیروهای امنیتی قرار خواهند داشت.

مصطفی مایار سرپرست قوماندانی امنیه غزنی در این مراسم بیان داشت که دشمن در ولایت غزنی شکست خورده و موفق به اهداف شوم شان نخواهد شد، او افزود که طی ۶۵ روز خدمتش به بخش اعظمی از جزوتام‌های نیروهای پولیس سر زده و ارزیابی نموده است که دشمن توان مقابله با نیروهای امنیتی مستقر به ولایت غزنی را ندارد.

جنرال زمان قوماندان جدید ولایت غزنی نیز ضمن تشکری از اعتماد وزارت امور داخله بیان داشت که با قریه های ولایت غزنی آشنایی داشته و از تجارب و داشته‌هایش برای حفظ و تامین امنیت استفاده کرده و تا اخرین قطره‎ خونش در مقابل دشمن مزبور ایستاده‌گی خواهند کرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار