افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 2 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

قدردانی رئیس کرکت بورد از توجه و حمایت خاص رئیس جمهور از تیم ملی

شکرالله عاطف

شکرالله عاطف مشعل رئیس کرکت بورد، ضمن تبریکی پیروزی اخیر تیم ملی کرکت کشور افزود: توجه و حمایت خاص رئیس جمهور و مردم افغانستان به بازیکنان تیم ملی کرکت همواره به آنان روحیه بخشیده و باعث پیروزی های پیهم شان شده است.

 

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام روز گذشته با بازیکنان تیم ملی کرکت کشور که اخیراً پس از پیروزی بر تیم ملی کرکت ایرلند در مسابقات بین‌المللی چهارروزۀ انترکانتیننتال به وطن برگشتند، دیدار کرد.

 

در این دیدار که در ارگ انجام شد و در آن اکلیل حکیمی وزیر مالیه، سید سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی و مسکن و داکتر محمد اکرم خپلواک نماینده خاص رئیس جمهور در امور سیاسی نیز حضور داشتند، ابتدا شکرالله عاطف مشعل رئیس کرکت بورد، ضمن تبریکی پیروزی اخیر تیم ملی کرکت کشور به رئیس جمهور و مردم افغانستان، گفت که اکنون تیم ملی کرکت افغانستان یک تیم درجه اول است، زیرا بالای تیم های قوی کرکت جهان غالب گردید.

 

وی افزود: توجه و حمایت خاص رئیس جمهور و مردم افغانستان به بازیکنان تیم ملی کرکت همواره به آنان روحیه بخشیده و باعث پیروزی های پیهم شان شده است.

 

عاطف مشعل گفت که ما میدان معیاری بخاطر راه اندازی مسابقات بین المللی در افغانستان نداریم و به همین سبب نمی توانیم تیم های کرکت خارجی را به منظور مسابقات به افغانستان دعوت نمائیم. وی از رئیس جمهور خواست که در زمینه وسعت بخشیدن و معیاری سازی میدان کنونی کرکت، توجه نماید.

 

بعداً محمد اصغر ستانکزی مربی تیم ملی کرکت افغانستان، ضمن تشکری  از حمایت و توجه رئیس جمهور به تیم ملی کرکت کشور، گفت که ما در زمان اندک به موفقیت های بزرگ نایل آمده ایم و کوشش ما این است که به موفقیت های بیشتری دست یابیم.

 

رئیس جمهور پس از استماع صحبت های آنان، ضمن تشکری از تلاش های بازیکنان تیم ملی کرکت، گفت که موفقیت های تیم ملی کرکت کشور باعث خرسندی همه ما گردیده است.

 

وی افزود: از اینکه اکنون شما در زمرۀ تیم های درجه اول جهان قرار گرفته اید، نمایانگر زحمات و تلاش های پیگیر شماست. وی افزود که در مورد حمایت از تیم ملی کرکت کشور اجماع وجود دارد.

 

رئیس جمهور بااشاره به پیشنهاد رئیس کرکت بورد در رابطه به وسعت دادن میدان کرکت گفت که شما پیشنهادات و نقشه توسعه میدان کرکت را ارائه نماید تا در مجلس کابینه روی آن فیصله صورت گیرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار