افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 26 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

فراغت 169 تن افسران و ساتنمنان از کورس ارتقای ظرفیت

 فراغت

 

محفل که به همین مناسبت در قوماندانی مرکز تربیوی پولیس ملی کابل تدویر گردیده بود مل پاسوال عبدالبصیر سیدخیلی قوماندان مرکز تربیوی پولیس ملی کابل فراغت این افسران را در جهت تامین امنیت کشور ارزشمند عنوان نموده گفت پیوستن این افسران صفوف پولیس ملی را بیشتر تقویه خواهد کرد .

 

وی تصریح کرد که پولیس ملی کشور از تعلیم و تربیه مسلکی برخوردار بوده و در راستای تامین امنیت هموطنان شان در دورترین نقاط کشور مصـــــروف خدمتگذاری  هستند.

 

همچنان قوماندان مرکز تربیوی پولیس ملی کابل از فارغان جدید خواست تا هر آن مضامی مسلکی ی را که در جریان چهار ماه در این مرکز آموزش دیده اید ، از آن در عمل استفاده عظمی نمایند.

 

در همین حال سمونوال عبدالقادر معاون تدریسی قوماندانی مرکز تربیوی پولیس ملی کابل گفت که فارغین یاد شده در بخش های مختلف چون  تلاشی منازل و اشخاص ، جمع نظام ، کمک های اولیه و سایر مضامین مسلکی  اموزش دیده اند.

 

در اخیر برای فارغان از سوی مل پاسوال عبدالصیر سیدخیلی و هیت رهبری قوماندانی مرکز تربیوی پولیس ملی کابل اسناد فراغت توزیع گردید.

 

گفتنی است که از آغاز سال جاری تا اکنون تعداد 1565 تن افسران و ساتمنان ازمرکز تربیوی پولیس ملی کابل پس از فراگیری دروس مسلکی اسناد فرغت بدست آورده و جهت خدمت به مردم در قطعات و جزوتامهای وزارت امورداخله توظیف گردیده اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار