افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 15 ژانویه , 2016 لینک کوتاه خبر :

فراغت۱۵۰ پولیس نظم عامه از یک دوره آموزیشی در پروان

حفیظ الله پیمان قوماندان مرکز تعلیمی پولیس پروان درمورد چگونگی روند آموزش این فارغان گفت که منسوبین تازه فارغ شده از توانایی های خوبی برخوردارند.
آقای پیمان افزود که برای پولیس امن نظم عامه مضامین قانون اساسی، قانون جزا، حقوق بشر و سایر مضامین تدریس شده است که برای بهبود تطبیق قانون در جامه موثر است.
او می گوید که افغانستان از هر زمان دیگر بیشتر به اشخاص مسلکی نیازمند است و پولیسی که تطبیق کننده نظم و قانون باشد باید از توانایی های لازم در جامعه برخوردار باشد.
در همین حال جاوید بهشتی معاون قوماندانی تعلیم وتربیه خطاب به منسوبین تازه فارغ شده گفت که شما منحیث فرزندان دلیرافغانستان مسوولیت دارید تا در قسمت تامین امنیت سرتاسری مردم خویش تلاش نماید.
همچنان شاه ولی شاهد معاون والی ولایت پروان افزود، شما به صورت مسلکی آموزش دیدید و باید اهداف دشمن راتشخیص داده وعلیه آن ها جدی برخورد کنید و مبارزه شما نیز برای مردم افغانستان باشد نه یک قوم و گروه خاصی.
مرکز تعلیمی پولیس ولایت پروان هفتمین دوره کورس آموزش شش ماهه پولیس نظم عامه را فارغ داده است گفته می شود که این مرکز تا حال به تعداد ۶۷۵۰ تن پولیس ملی و پولیس محلی را فارغ داده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار