افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 11 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

فارغ شدن بیش از صد سرباز پولیس از مرکز تعلیمی معینیت محافظت عامه

فارغ

 

بیشتر از صد تن سرباز بعد از سپری نمودن تعلیمات یک ماهه نظامی از مرکز تربیوی معینیت محافظت عامه و تصدی امنیتی وزارت امورداخله سند فراغت بدست آوردند.

 

در محفلی که درمرکز تعلیمی معینیت محافظت عامه وتصدی امنیتی به همین مناسبت تدویر گردیده بود، در نخست  پاسوال محمد داوود عبدالله رییس محافظت پروژه های دولتی این معینیت ضمن تبریکی به آنان گفت ، شما فرزندان اصیل این کشور هستید  که از خاک و نوامیس ملی این کشور دفاع میکنید واز شما توقع می رود تا با استفاده از اندوخته  های  مسلکی تان، در راستای تامین امنیت و خدمت گذاری به جامعه، از صداقت کار گرفته و برای به دست آوردن اعتماد مردم از هرگونه سعی و تلاشی دریغ نورزید.

 

در همین حال سمونیار سیحون ولی قوماندان مرکز تعلیمی معینیت محافظت عامه و تصدی امینیتی با اشاره به دست آورد های این مرکز تصریح کرد که پیشبرد امور تعلیمات ازسوی استادان مجرب برای آموزگاران  گامی بسوی پیشرفت و ترقی در صفوف پولیس ملی است.وی از فارغان خواست تابا برخورد نیک و عملکرد قانونی اعتماد وهمکاری مرم را کسب نموده، ووظیفه سپرده شده را طور صادقانه انجام دهند.

 

دراخیر یکتن به نمایندگی از سائر فارغین از حضور اشتراک کننده گان این محفل ،و از تلاشهای شبانه روزی استادان این مرکز سپاسگذاری نموده و محفل با توزیع تصدیق نامه ها برای فارغین خاتمه یافت.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار