افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 24 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

غنی: انتقام حملۀ تروریستی را از داعشیان خواهیم گرفت!

اشرف غنی

 

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام روز گذشته در دیداری با اعضای شورای سرتاسری علمای افغانستان، شماری از علمای اهل تشییع و مقامات عالی رتبۀ دولتی، برای شهدای تظاهرات دیروز جنت برین و به مجروحین صحتمندی کامل آرزو نمود.

 

رئیس جمهور غنی یکبار دیگر این حملۀ تروریستی را محکوم نموده و برای خانواده‌های قربانیان تسلیت گفت.

 

رئیس جمهور به مسؤولین مربوطه هدایت داد، تا به منظور تکفین و تدفین شهدا با خانواده‌های شهدای مذکور همکاری نمایند و همچنان در زمینۀ مداوای مجروحین از تمام امکانات استفاده کنند.

 

محمد اشرف غنی همچنان به مسؤولین امنیتی دستور داد، تا در خصوص تأمین امنیت کابل به ویژه غرب کابل، تکایا، مساجد و معترضین تدابیر لازم را روی دست گیرند.

 

رئیس جمهور گفت، داعشیان که مسؤولیت این حملۀ تروریستی را به عهده گرفته‌اند، از هیچ جنایتی دست بردار نیستند و همواره سعی بر ایجاد وحشت و کشتار مردم  بیگناه دارند. وی تأکید کرد که نیروهای امنیتی ودفاعی کشور انتقام قربانیان این حادثه را از آنان می‌گیرند.

 

رئیس جمهور غنی به منظور بررسی همه جانبۀ این حادثه، هیئت مشترک را تحت رهبری لوی څارنوالی با اشتراک شخصیت‌های دولتی و غیر دولتی  توظیف کرد. وی تأکید کرد، کسانیکه دراین حادثۀ تروریستی دخیل می‌باشند در مطابقت با قانون مجازات گردند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار