افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 31 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

عیادت سرپرست وزارت دفاع ملی کشور ازمجروحین قوای مسلح

سرپرست وزارت دفاع ملی

سرپرست و کاندید وزیر وزارت دفاع ملی از مجروحین قوای مسلح در شفاخانه شهید سردار محمد داود خان عیادت کرد.

تورنجنرال ارکانحرب طارق شاه بهرامی ضمن عیادت و احوال پرسی از آن عده منسوبان شجاع و دلیر قوای مسلح که در دفاع از تمامیت ارضی و حاکمیت ملی و مبارزه علیه دشمنان وطن در ولایات مختلف کشور مجروح گردیده اند آنان را مورد تفقد و دلجویی قرارداد.

بعدأ سرپرست وزارت دفاع ملی در جلسه هیئت اداری و دوکتوران شفاخانه شهید سردارمحمد داود خان اشتراک نموده طی صحبتی از تلاش های شبانه روزی داکتران قوماندانیت صحیه ستردرستیز در جهت عرضه خدمات صحی برای مجروحین ابراز قدردانی نمود.

آقای بهرامی بر ریشه کن ساختن فساد در تمام بخش های اردوی ملی تأکید نموده افزود: رهبری دولت افغانستان و متحدین بین المللی منابع فراوان را در اختیار وزارت دفاع ملی قرار داده است که با جذب و مدیریت معقول این منابع ، داشتن تشکیل کارا و رهبریت سالم آن ، به یاری پروردگار ج میتوانیم نیازمندی هارا مرفوع ، قابلیت ها و توانایی های اردوی ملی را ارتقا دهیم.

در اخیر مسئولین قوماندانی صحیه ستردرستیز و شفاخانه شهید سردار محمد داود خان به رهبری وزارت دفاع ملی اطمینان داد که داکتران این شفاخانه از هیچ گونه سعی و تلاش در جهت عرضه خدمات صحی به مجروحین و مریضان قوای مسلح فداکار کشور دریغ نورزیده شب وروز در خدمت آنان خواهد بود.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار