افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 26 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

عیادت رئیس جمهور غنی از مجروحین تظاهرات جنبش روشنایی

عیادت

 

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، روز گذشته  به منظور عیادت از وضعیت مجروحین تظاهرات روز شنبه به شفاخانۀ سردار محمد داوود خان رفت.

 

در جریان عیادت رئیس جمهور کشور از مجروحین، داکتران معالج پیرامون وضعیت صحی و چگونگی مداوای آنان معلومات ارائه کردند.

 

رئیس جمهور غنی به مجروحین گفت، به منظور تداوی بهتر تان به مسؤولین مربوطه هدایت لازم داده ام، تا شما را در شفاخانه های سردار محمد داوود خان و غازی امان الله خان بستری و تحت مداوا قرار دهند. وی افزود که در صورت نیاز و در مشوره با داکتران معالج، آنانی که زمینۀ تداوی شان در داخل مساعد نیست، در خارج از کشور اعزام خواهند شد.

 

رئیس جمهور کشور گفت، دولت خدمتگزار مردم است که با حوصله‌مندی کامل خواست‌ها و پیشنهادات مردم را می‌شنود و برای آنان زندگی مرفه و تسهیلات خدمتگذاری را فراهم می‌نماید.

 

رئیس جمهور غنی افزود، به منظور بررسی همه جانبۀ و دقیق حادثۀ تروریستی روز شنبۀ در دهمزنگ، هیئتی مشترک را تحت ریاست لوی څارنوالی و شخصیت‌های ملی و دولتی توظیف نموده است. هیئت مذکور گزارش یافته‌های خویش را با ریاست جمهوری شریک می‌نماید، و در روشنایی به یافته‌های این گزارش در خصوص آن اقدامات خواهد شد.

 

رئیس جمهور به مجروحین اطمینان داد، که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور انتقام شانرا از داعشیان که این حملۀ تروریستی را انجام داده‌اند، خواهند گرفت.

 

رئیس جمهور غنی برای مجروحین از بارگاه ایز متعال صحتمندی کامل آرزو نمود، و به مسؤولین شفاخانۀ مذکور هدایت داد که بخاطر تداوی مجروحین از تمام امکانات استفاده نمایند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار