افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 24 نوامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

عبدالله عبدالله: استفاده شخصی از امکانات دولتی خط قرمز ماست!

عبدالله عبدالله

 

دکتور عبدالله عبدالله گفت که تمام ادارات و نهادهای دولتی به تمام ملت افغانستان تعلق دارد و هیچ‌گونه استفاده شخصی، حزبی و سمتی از موقف، امکانات و ادارات دولتی قابل پذیرش نیست.

 

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، با شماری از بزرگان ولایت‌های شمال کشور دیدار روی اوضاع امنیتی این ولایت‌ها و به صورت مشخص، ولایت سرپل بحث و گفتگو نمود.

 

در این نشست، باشندگان ولایت سرپل و مشاوران ریاست اجرائیه به تشریح وضعیت امنیتی ولایت‌های شمال پرداخته، طرح‌ها و پیشنهادات خویش برای بهبود اوضاع این ولایات ارائه نمودند.

 

آنان ادارۀ ارگان‌های محلی را به ایجاد فاصله با مردم متهم نموده و مورد انتقاد قرار دادند. بر مبنای گفته‌های آنان، مسوولان اداره مستقل ارگان‌های محلی، مشکلات مردم را جدی نمی‌گیرد. شماری از مسوولان ادارات و نهادها در ولایت‌های شمال کشور، ظرفیت و توانایی تحلیل و مدیریت را ندارند و شماری هم مصروف مسائل سمتی و حزبی هستند.

 

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان پس از استماع سخنان آنان گفت که تمام ادارات و نهادهای دولتی به تمام ملت افغانستان تعلق دارد و هیچ‌گونه استفاده شخصی، حزبی و سمتی از موقف، امکانات و ادارات دولتی قابل پذیرش نیست.

 

رئیس اجرائیه تاکید نمودکه فعالیت‌های اداره ارگان‌های محلی را به دقت زیر نظر دارند و به زودی در مورد آن عده از مسوولان، تصامیم جدی گرفته خواهد شدکه به جای خدمت به مردم، اوضاع امنیتی را خراب نموده و به جای ایجاد سهولت، خود چالش می‌آفرینند و مشکل‌ساز می‌شوند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار