افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 4 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

طالبان چگونه مردم را به سمت خود می آورند؟!

طالبان افغانستان

مشکلات در ادارات دولتی بخصوص بخش امنیتی و قضا باعث رو آوری مردم به مخالفان مسلح شده که زمینه رشد آنها را فراهم می‌ کند و باید اصلاحات انجام شود.
کسی که این حرف را زد در نشست روز گذشته گفت: یک عامل عمده که مردم به سوی گروه‌ های شورشی رو می‌ آروند ناکارآمدی اداره‌ های دولتی افغانستان است. او گفت که مشکلات در ادارات دولتی بخصوص بخش امنیتی و قضا باعث رو آوری مردم به مخالفان مسلح شده که زمینه رشد آنها را فراهم می‌ کند و باید اصلاحات انجام شود.

این حرف را محمد کریم خلیلی رییس شورای صلح افغانستان درنشست روز گذشته در برابر اشرف غنی اظهار نمود. بعد از استاد سرور دانش که چندی قبل همه بشمول حکومت را به نقض قانون اساسی متهم کرد حالا کریم خلیلی حرفی را می زند که من با گفتن آن مورد انتقاد مدافعین حکومت کابل قرارگرفته بودم. خلیلی و دانش چه می خواهند؟ اشرف غنی را از جیغ زدن دایم و ضد و نقیض گفتن وادار به تعقل و اصلاح کنند یا می خواهند پایه های یک اپوزیسیون قدرتمند را بریزند؟

کریم پاکزاد

  1. راسخ غوربند :

    سگهای هرزه ،مذدوزان جاهل ماکستان ایها بفرمان جنرالان پاکستان وطن مارا خراب میکنند ،ام تشویش نکن هرزمانکه ودرهرجایکه منسوبین نیروهای مسلح ما اینهارا درهر جایکه ببینند بسزای عمال شان میرسانند

  2. Fizmohammad Abrahimi :

    ارکس حق است خداوند طرفدارش است

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار