افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 28 می , 2017 لینک کوتاه خبر :

شرکت برشنا به کوتاهی هایش اعتراف کرد!

جلسه

 

روزگذشته در جلسه هیئت رهبری شرکت برشنا، مسئولین آن با پذیرفتن کوتاهی در برخی از موارد وعده سپردند که به شکایات مردم به صورت جدی رسیدگی کنند.

جلسه مذکور با ریاست دکتورعبدالله عبدالله برای ارزیابی گزارش هیئت اعزامی به هرات در قصر سپیدار تشکیل شده بود.

در این نشست گزارش مفصل هیئت اعزامی شرکت برشنا به هرات و ارزیابی و رسیدگی به شکایت‌های گسترده مردمی در مورد بالارفتن قیمت برق که قبل از برگشت هیئت به مرکز ارسال گردیده بود در حضور داشت بورد رهبری شرکت برشنا به تفصیل مورد بحث و ارزیابی قرارگرفت.

 

در این نشست مسوولان شرکت برشنا یافته‌ها و راه‌ حل‌های هیئت اعزامی و طرح‌های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت را برای حل مشکل برق در هرات به رییس اجراییه ارایه کردند. در این نشست همچنان انتقادات و ایرادات مردم هرات به تفصیل و ماده‌وار از سوی آقای عثمانی وزیر انرژی و آب مطرح شد.

 

رییس اجراییه با مکث و با نمایندگی از مردم هرات به تفصیل و به جزئیات به گزارش و دیدگاه‌های مطرح شده گوش داد و به شرکت برشنا هدایت داد تا در روشنایی گزارش و شکایت‌های مردم و در همآهنگی با ولایت توصیه‌ها و گام‌های کوتاه مدت و عملی مطرح شده در گزارش را اجرا و برای حل دایمی مشکل برق پیشنهادات درازمدت را عملی سازد.

 

مسوولین شرکت برشنا با پذیرفتن کوتاهی در برخی از موارد وعده سپردند که به شکایات مردم به صورت جدی رسیدگی و در حل مشکل در کوتاه مدت و درازمدت با در نظرداشت هدایات رییس اجراییه و گزارش هیئت اعزامی اقدام نمایند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار