افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, ورزشی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 28 اکتبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

شاهین آسمایی قهرمان لیگ برتر فوتبال افغانستان شد

شاهین آسمایی قهرمان لیگ برتر فوتبال افغانستان

شاهین آسمایی با نتیجه 4 – 3 در برابر میوند اتلان توانست قهرمان ششمین فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان شود.

رضا الله یاری در دقیقه ۴۴ نخستین گل بازی را برای شاهین به ثمر رساند، انور اکیری در وقت‌های تلف شده نیمه نخست نیز گل دوم را برای زرد پوشان آسمایی به ثمر رساند تا نیمه اول با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی به کار خود پایان دهد.
نیمه دوم این دیدار مهیج با گل زنی و درخشش سرخ پوشان اتلان آغاز شد. یار محمد ذکر خیل در آغاز نیمه دوم موفق شد یکی از گل های خورده را برای میوند اتلان جبران کند و حساب کار را ۲ بر ۱ کند. میوند اتلان در ادامه روند خوبش در دقیقه ۷۱ توسط امرالدین شریفی به گل تساوی این دیدار هم دست پیدا کرد.

پس از تساوی دو تیم در جریان وقت‌های قانونی این دیدار، در وقت‌های اضافی دوباره این بازیکنان شاهین بودند که به گل رسیدند. عمران ولی زاده در دقیقه ۹۹ و حمید حبیبی در دقیقه ۱۰۲ دو بار دیگر دروازه حمید الله وکیلی را باز کردند تا حساب کار ۴ بر ۲ شود.
در ادامه و در دقیقه ۱۱۲ نیمه دوم وقت‌های اضافی یاران میوند اتلان با اشتباه و گل به خودی امان الله سرداری مدافع شاهین، اختلاف را به حداقل رساندند، اما در نهایت این مسابقه پرگل و جذاب پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم فوتبال شاهین آسمایی به پایان رسید.
قضاوت این دیدار به دلیل حساسیت بالای مسابقه به عهده نصرالله کریموف از کشور تاجکستان بود.

قضاوت این دیدار به دلیل حساسیت بالای مسابقه به عهده نصرالله کریموف از کشور تاجیکستان بود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار