افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 27 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

سمینار آموزشی سه روزه برای افسران در وزارت امور داخله پایان یافت

وزارت داخله

 

در این سمینار 25 تن از افسران ریاست حقوق بشر، ریاست نظارت و ارزیابی، قوماندانی، امن و نظم عامه و قوماندانی زون 101 آسمائی اشتراک داشته اند..

 

در مراسم گشایش سمینار متذکره پاسوال احمد ضیا کوهستانی رییس عمومی تفتیش وزارت امور داخله،  پیرامون اهمیت نظارت و ارزیابی در امر بهبود عملکرد اداره های دولتی سخن گفته و تصریح داشته است که فراگیری آموزش های لازم در این زمینه، می تواند گامی در جهت بهبود عملکرد اداره های مربوطه بوده و شفافیت و حساب دهی را افزایش دهد.

 

همچنان، مل پاسوال حکمت شاهی رییس حقوق بشر، امورزنان و اطفال وزارت امور داخله، در مورد اهمیت نظارت و ارزیابی سخن گفته و افزود که بلند بردن ظرفیت کاری منسوبین این اداره بخشی از برنامه های کاری بوده و تلاش می شود تا در تمامی زمینه های کاری ظرفیت کارمندان بالا برود.

 

وی از اداره حمایت استراتیژیک به وزارت امور داخله-اس اس ام آی، نیز سپاسگزاری نموده که در راه اندازی برنامه های آموزشی در زمینه ارتقای ظرفیت کارمندان این اداره نقش اساسی ایفا نموده است.

 

در سیمنار متذکره، 25 تن از افسران ریاست حقوق بشر، ریاست نظارت و ارزیابی، قوماندانی، امن و نظم عامه و قوماندانی زون 101 آسمائی اشتراک داشته اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار