افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 17 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

سفر معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله به فراه

%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%b9%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%b1%d8%ad%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%ad%d9%85%d8%a7%d9%86

 

معین ارشد امور امنیتی و سرپرست وزارت امورداخله، به منظور بررسی همه جانبه اوضاع امنیتی ولایت فراه،عازم این ولایت شدند.

 

لازم بذکر است که شخصیت هایی همچون  رئیس عمومی امنیت ملی، قومندان عمومی نیروهای ناتو و شماری از جنرالان ارشد پولیس و اردو، او را در این سفر همراهی می کنند.

 

سترپاسوال عبدالرحمان رحمان، در دیداری که با مسوولین پولیس در ولایت فراه داشت، به آنان هدایت داد تا از تمامی امکانات در جهت تامین امنیت و مهار فعالیت های تروریستی  استفاده نمایند.

معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله، از شجاعت و پایمردی نیروهای امنیتی کشور به ویژه نیروهای پولیس ملی در امر سرکوب فعالیت های تروریستی سپاس گذاری کرد و بر افزایش همآهنگی میان نیروهای امنیتی کشور تاکید ورزید.

 

وی در دیدار های جداگانه یی که با شماری از مسوولان حکومتی در ولایت فراه داشت، از آنان خواست تا در جهت بهبود همآهنگی با نیروهای امنیتی و جلب حمایت مردم از این نیروها تلاش نموده و در تدیون و اجرای برنامه های موثر امنیتی نیروهای امنیتی کشور را یاری رسانند.

 

همچنان معین ارشد امور امنیتی، با مردم و نماینده گان نهاد های مردمی ولایت فراه، نیز دیدار داشت و در این دیدار ها، ضمن اعلام آماده گی وزارت امور داخله به تامین مشارکت مردم در روند های امنیتی، از مردم فراه بابت حمایت از نیروهای امنیتی سپاس گزاری نموده و آن را در جهت تامین امنیت پایدار، حایز اهمیت دانست.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار