افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 3 آوریل , 2016 لینک کوتاه خبر :

ساخت یک پل در ولایت ننگرهار

مقام های محلی ولایت ننگرهار در شرق کشور می گویند که آنان مشکلات شهری را از مدتی به این طرف بررسی کرده و به زودی اصلاحات شهری به وجود میاید.

آنان گفته اند که قرار است یک پل در ولسوالی سرخ رود اعمار گردد که با تکمیل شدن کار این پل مشکلات رفت و آمد باشندگان ولسوالی سرخ رود حل می شود.

دفتر مطبوعاتی ولایت ننگرهار با نشر یک خبرنامه نوشته است که حمدالله رییس فواید عامه این ولایت در نشستی با شماری از مسوولان شهر داری ننگرهار روی چگونگی بهبود شهری بحث و تبادل نظر کرده اند.

سلیم خان قندوزی والی ولایت ننگرهار نیز در این نشست گفته است که برای توسعه شهری ولایت ننگرهار کار جریان دارد تا این شهر یکی از شهر های مناسب برای بود و باش اشخاص با نفوذ و سفیران کشور های خارجی تبدیل شود.

آقای قندوزی گفته است که قرار است یک مکان مناسب برای موسسات، ملی پوشان کرکت و مسوولان اداری در این ولایت اعمار شود.

والی ننگرهار همچنان گفته است که آمر امنیت و مدیر ترافیک شهر جلال آباد باید تغییرات را در سطح شهر به وجود بیاورد و کراچی های که باعث ازدحام شهر می شود را در مکان مناسبی انتقال دهند.

پیش از این شماری از باشندگان ولایت جلال آباد از کراچی ها و دست فروشان در سطح شهر شکایت کرده و گفته بودند که دست فروشان باعث مشکلات ترافیکی در این شهر می شوند.

در همین والی ننگرهار می گوید که قرار است یک کمیسیون تنظیم شهری به وجود بیاید تا این کمیسیون بتواند کار های مثبت و تنظیم شهری را به وجود بیاورد.

مردم باید در پاکی شهر سهم بگیرند

در همین حال حمید الله افغان شهر دار ولایت جلال آباد از باشندگان این شهر خواست تا برای تنظیم و بهبود برنامه شهری با مسوولان شهرداری سهم فعال بگیرند.

آقای حمیدالله می گوید که پاکی شهر از یک سو نشان دهنده فرهنگ عالی شهروندان را به نمایش می گذارد و از سوی دیگر پاکی و نظافت نیمی از ایمان است.

آنان گفته اند که قرار است یک پل در ولسوالی سرخ رود اعمار گردد که با تکمیل شدن کار این پل مشکلات رفت و آمد باشندگان ولسوالی سرخ رود حل می شود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار