افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 15 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

ساجدالله شیرزی؛ سرپرست ریاست اداری و خدمات وزارت معادن وپترولیم شد.

ساجدالله شیرزی

طی مراسمی سرپرست ریاست اداری و خدمات وزارت معادن وپترولیم تعیین گردید.

محترم میراحمد جاوید سادات معین پالیسی وبرنامه های وزارت معادن وپترولیم با جمعی از روئسای این وزارت، محترم ساجدالله شیرزی را به صفت سرپرست ریاست اداری وخدمات به کارمندان آن ریاست معرفی کرد.

محترم سادات ضمن تشکری وسپاس از کارکردهای رئیس پیشین؛ ریاست اداری و خدمات را بخش مهم و اساسی وزارت خواند و آوردن اصلاحات را در ادارات نیاز مبرم دانسته گفت: روند اصلاحات ادارات دولتی را قادر می سازد تا کادرهای ورزیده وشایسته در عرصه خدمات بهتر وموثر گماشته شوند.

محترم سادات تقرر آقای شیرزی را در این پست تبریک گفته افزود: آقای شیرزی با پشت کار، داشتن تجربه کاری و تحصیلات عالی به خوبی میتواند مسوولیت و فعالیت های این اداره را پیش ببرد.

بعدآمحترم شیرزی از اعتماد هیئت رهبری وزارت معادن وپترولیم نسبت به وی ابراز قدردانی نموده وعده سپرد که با مسوولیت وصداقت در راستای عملی شدن و پیشبرد پلان ها و برنامه های این ریاست تلاش می ورزد.

محترم شیرزی بیش از15 سال در بخش های اداری، مدیریتی در ادارات داخلی وخارجی دارای تجربه کاری بوده ودارای مدرک تحصیلی ماستری در رشته اداره عامه میباشد . وی تسلط کامل به زبان های دری، پشتو وانگلیسی دارد.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار