افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 26 دسامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

رییس جدید دفترمقام وزارت مبارزه علیه مواد مخدر معرفی شد

داود ضیا

با برگزاری مراسمی، آقای داود ضیا به عنوان رییس دفتر وزارت مبارزه علیه مواد مخدر به کارمندان این وزارت معرفی شد.

 

پوهنوال سلامت عظیمی وزیرمبارزه علیه مواد مخدر ضمن اظهار خورسندی از تطبیق پالیسی ها و پلانهای دولت بخصوص وزارت مبارزه علیه مواد مخدر که تقرری ها به اساس برنامه  CBR هم جزو  آن میباشد سِمت جدید ریاست دفتر را به آقای ضیا تبریک گفته و ایشان را یک شخص با تجربه و تحصیل کرده معرفی نمود.

 

ایشان از زحمات و کارکرد های آقای نذیرقُل مرزا سرپرست قبلی ریاست دفتر مقام وزارت، تشکری نمود و ایشان را یک فرد مسوولیت پذیر و پر تلاش گفته و با اهدای تقدیرنامه از کارکردهای ایشان قدردانی نمود.

 

آقای داود ضیا هم صحبت نموده ضمن تشکری از اعتماد رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان گفت: مدت دوازده سال میشود که در نهادهای ملی و بین المللی کار نموده، فارغ التحصیل رشته حقوق میباشم و امروز بعد از طی مراحل پروسه مغلق امتحان به عنوان همکار و برادر شما و مطابق قانون و اوامر رهبری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر آماده خدمتگذاری برای کشور و مردم رنج‌دیده این مرز و بوم میباشم.

 

آقای نذیرقُل میرزا سرپرست اسبق ریاست دفتر مقام وزارت مبارزه علیه مواد مخدر ضمن سپاسگذاری از همکاری رهبری و تمام کارمندان این وزارت، گفت: ریاست دفتر یک پُل ارتباط میان تمام کارمندان یک اداره است و امورات انجام شده بخاطر تطبیق پلانها و قانون بوده است.

 

ایشان علاوه نمود: امروز خوشحال هستم که با سُرخ‌رویی، مسوولیت را به رییس جدید تفویض می نمایم.

 

ایشان از رهبری و تمام روسای وزارت مبارزه علیه مواد مخدر خواهش نمود که همانطوری که با من در تمام امور همکاری نمودید رییس جدید را که یک شخص با استعداد بوده و نظر به شایستگی خود کامیاب شده است، با ایشان نیزهمکاری نمایید.

 

معینان وزارت مبارزه علیه مواد مخدر آقایان جاوید احمد قایم معین پالیسی و هماهنگی، سید فیصل حسینی معین مالی و اداری و محمد حنیف دانشیار سخنگو و رییس اطلاعات و ارتباط عامه نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات و کارکردهای الحاج نذیرقُل میرزا سرپرست اسبق ریاست دفتر مقام، تقرری رییس جدید را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار