افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 15 آگوست , 2016 لینک کوتاه خبر :

رویدادهای سیاسی و مسائل امنیتی توسط عبدالله و میلبن بررسی شد

عبدالله

 

داکتر عبدالله عبدالله و سفیر و رئیس هیأت نمایندگی اتحادیه اروپا در کابل با یکدیگر ملاقات کردند.

 

در این ملاقات، رویدادهای سیاسی اخیر و مسائل امنیتی به بحث و بررسی گرفته شد. آقای میلبن در حالی که وضعیت افغانستان را حاد و حساس عنوان نمود، از رئیس اجرائیه کشور به خاطر تلاش های پیگیر و همیشگی اش برای تامین ثبات و قانونگرایی در کشور قدردانی نمود.

 

وی در همین حال، رشادت و پایمردی نیروهای امنیتی افغان در مقابله با گروه های هراس افگن را ستود و تاکید نمودکه آنان، به کمک های شان به این نیروها همچنان ادامه خواهند داد.

 

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، ضمن امتنان از حمایت های همیشگی اتحادیه اروپا و تلاش هایی که در راستای تامین صلح سراسری در افغانستان انجام داده اند و می دهند، بر موقف ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان بر تطبیق مفاد توافقنامه سیاسی تاکید نمود.

 

رئیس اجرائیه کشور علاوه نمود که به خواست مردم و مصلحت کشورش احترام می گذارد و انجام این خواست ها را بخشی از مسوولیت های اصلی اش در برابر مردمش می داند.

 

دکتور عبدالله عبدالله در همین حال، رشادت نیروهای امنیتی کشور را قابل تحسین دانست و تاکید نمود که در موجودیت این نیروها، هیچ جای نگرانی برای مردم افغانستان نیست و تروریستان و حامیان بیرونی شان هیچگاهی موفق نخواهند شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار