افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 28 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان

روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان

امروز ( چهارشنبه, 9 حوت , 1396 ) روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان است و به همین مناسبت لوی درستیز قوای مسلح پیام تبریکی را صادر کرده است.

رهبری ستر درستیز قوای مسلح صمیمانه ترین تبریکات وتمنیات نیک خویش را بمناسبت نهم ماه حوت روز ملی و گرامیداشت از فداکاری و جانبازی افتخار آفرینان و مدافعان وطن و مردم عزیز کشور، حضور جلالتماب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و سرقوماندان اعلی قوای مسلح، معاونین محترم ایشان، جلالتمآب ریس اجراییه و معاونین محترم ایشان، اعضای محترم کابینه، روسایی مجلسین شورای ملی، رهبران محترم جهادی، قاضی القضات، لوی څارنوال، جلالتماب وزیردفاع ملی، معاونین، روسای محترم وزارت دفاع ملی و ستر درستیز، قوماندانان قطعات و تمام منسوبین،اعم ازافسران ،بریدملان وسربازان نیروهای دفاعی و کافه ملت عزیز کشور تقدیم داشته، صحت مندی، موفقیت و سر فرازی برای همه شما از دربارخداوند متعال استدعا مینمایم .

هموطنان عزیز! به نمایندگی از تمام منسوبین اردوی ملی به دولت و ملت مسلمان ،متدین و آزادیخواه افغانستان عزیز، اطمینان میدهیم که منسوبین دلیر اردوی ملی به مثابه فرزندان و وارثین پدران ونیاکان سلحشور و آزادیخواه ملت با عزت افغانستان با عزم متین و ایمان راسخ در پرتو قانون اساسی بخاطر دفاع از تمامیت ارضی، استقلال، حاکمیت ملی و تامین صلح سراسری در کشور هرلحظه آماده ایثار، فداکاری وخدمت به مردم عزیز خویش هستند.

جنرالان، افسران برید ملان وسربازن شجاع اردوی ملی !

جا دارد که از فداکا ری ها و جانبازی های شما تمجید بعمل آوریم، زیرا قربانی ها و خودگذری های شما در سنگرهای نبرد علیه دشمنان وطن و مردم افغانستان نشان دهنده اقتدار و توانمندی روز افزون تان در امر دفاع از وطن، حاکمیت ملی، تامین صلح در کشور میباشد، حکومت و مردم افغانستان از شجاعت، رشادت و فداکاری همه منسوبین نیروهای دفاعی و امنیتی آگاه بوده، که بمنظورگرامیداشت و قدردانی از این قربانی های شما نهم ماه حوت را بنام روزملی نیروهای دفاعی و امنیتی مسما نموده و به جانبازی ها و دست آورد های ملی و تاریخی شما ارج میگذارد .

ملت باعزت وسربلند افغانستان !

نیروهای قهرمان دفاعی و امنیتی شما که دفاع مستقلانه از کشور را افتخار بزرگ زندگی خویش میدانند،بدون شک مدافعین راستین مردم وکشور خویش بوده وهیچگاهی دشمن را مجال نمی دهند که اعمال شوم وشیطانی شانرا بالای مردم مسلمان وبی گناه ما تحمیل نمایند.

درپایان یکبار دیگر ازرشادت وزحمتکشی هریک شما تشکری نموده وفرارسیدن این روزمهم وتاریخی را ازصمیم قلب تبریک عرض نموده از بارگاه خداوند منان برای همه تان صحت وبهروزی استدعا مینمایم .

بااحترام

لـــــوی درستیز قوایمسلح ج.ا.ا

ډگرجنرال محمدشریف (یفتلی)

  1. امیدواری طبعیی :

    نیرو های امنیتی شما این تبریک های مفت وبی معنی را چی کند دولت مردان به اصطلاح بیایندیک سرپناه گیلی را برای فرزندان این نیرو ها بدهند باز بشینند تماشا کنند که در منطقه و جهان اگر جوره شان بود باز بگوید فقط وفقط گرفتن همچو روز به نیرو های امنیتی هیچ معنی ندارد .

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار