افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 9 آگوست , 2017 لینک کوتاه خبر :

روز استرداد استقلال کشور، باید امنیت برقرار باشد

معین اداری وزارت امورداخله

معین اداری وزارت امورداخله به مسئولین پولیس دستور داد: تدابیر امنیتی را به مناسبت فرا رسیدن روز استرداد استقلال کشور تشدید کنید.

در نشست امنیتی روزگذشته که به اشتراک مسئولین ارشد پولیس در وزارت امورداخله تدویر گردیده بود روی موضوعات امنیتی مرکز و ولایات کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

ریاست این نشست را که پاسوال امین الله کریم معین اداری وزارت امورداخله به عهده داشت ضمن استماع راپورات مسئولین مربوط گفت، در شرایط کنونی کشور که دشمنان صلح و ثبات مردم افغانستان میخواهند در بین مردم وحشت ایجاد نمایند و به همین طریق به آرزو های شوم شان که همانا، نا امن ساختن مناطق مختلف کشور است دست یابند به همین دلیل به مسئولین تاکید کرد که در جهت رسیده‌گی به کمی ها و کاستی های نیروهای پولیس ملی در تمام نقاط کشور بیشترین تلاش را به خرچ دهند تا نیروهای پولیس ملی در مقابل این تروریستان با تمام قوت و روحیه عالی مبارزه کرده و به آنان اجازه ندهند تا فعالیت های تخریبی و تروریستی شان را گسترش دهند.

همچنان معین اداری وزارت امور داخله به مسئولین پولیس هدایت داد تا به مناسبت فرارسیدن روز استرداد استقلال کشور آماده گی های لازم را جهت بهبود امنیت روی دست گرفته و تمام اماکن که، در آن تجمعات مردمی باشد را، تحت پوشش شدید امنیتی قرار دهند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار