افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, ورزشی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 20 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

راه اندازی تورنمنت فوتبال حامیان صلح و حمایت از نیروهای نظامی کشور در پوهنتون جوزجان

فوتبال

 

تورنمنت بهاری فوتبال تحت نام “حامیان صلح و حمایت از نیروهای نظامی کشور ” در بین تیم های ورزشی فوتبال پوهنځی های هفت گانه پوهنتون جوزجان راه اندازی شد.

 

محفلی که به همین مناسبت در میدان ورزشی پوهنتون جوزجان دایر گردیده؛ هیئت رهبری، روسای پوهنځی های هفت گانه،  استادان و محصلان پوهنتون جوزجان، محمد صدیق” فایض” آمر کمیته ملی المپیک و تربیت بدنی ولایت جوزجان، امان الله فیضی رئیس فدراسیون فوتبال ولایت جوزجان و جمع کثیر از شایقین و علاقه مندان ورزش اشتراک ورزیده بودند.

 

در این محفل پوهنمل دیپلوم انجنیر مسعود “حقبین” رئیس پوهنتون جوزجان در رابطه به نقش ورزش در بر قراری صلح و ثبات در جامعه صحبت نموده تلاش های ورزشکاران را در ایجاد فضای همزیستی و صلح در کشور ارزنده خواند.

 

بعداً محمد صدیق “فایض” آمر کمیته ملی المپیک و تربیت بدنی ولایت جوزجان در رابطه به ورزش و اهمیت راه اندازی تورنمنت های ورزشی به خصوص در کانون های علمی و اکادمیک صحبت نموده و نام گزاری این تورنمنت را به نام “حامیان صلح” یک گام نیک وارزنده در راستای وحدت، همدلی و صلح و ثبات در کشور عنوان نمود.

قابل ذکر است که در این  تورنمنت بهاری فوتبال، تیم ها از هفت پوهنځی این نهاد تحصیلی با هم به رقابت می پردازند که 12 روز ادامه خواهد داشت و هدف از برگزاری این مسابقات در کنار حمایت از نیرو های امنیتی کشور، شناسائی چهره های بر تر فوتبال و انتخاب آنها در تیم منتخب فوتبال پوهـنـتـون جـوزجـان میبـاشد

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار