افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 9 ژانویه , 2017 لینک کوتاه خبر :

رئیس اجرائیه جوانان پنجشیر را امیدوار کرد!

جوانان ولایت پنجشیر

روز گذشته دکتورعبدالله عبدالله با تعدادی ازجوانان ولایت پنجشیر دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار، وضعیت پنجشیر در عرصه‌های مختلف به بررسی گرفته شد و جوانان ضمن آنکه از مشکلات در زندگی مردم بسان دیگر شهروندان کشور یاد نمودند، بزرگ‌ترین عامل ثبات و امنیت را ناشی از حضور فعال و حمایت همه‌جانبه مردم با مقام‌های محلی این ولایت عنوان کردند.

آنان درهمین‌حال خواستارتوجه حکومت و به ویژه رئیس اجرائیه کشور به مساعد نمودن زمینه‌های بیش‌تر و مناسب‌تر برای بورسیه‌های تحصیلی گردیده و حمایت جوانان در این عرصه را اقدامی بزرگ در راستای تامین ثبات و جلوگیری از نابسامانی‌های اجتماعی یاد نمودند.

همچنان از دوام نا امنی‌ها درکشور و تشدید درگیری‌ها که منجر به تلفات و خسارات در میان نظامیان و غیرنظامیان می‌شود، تذکر و ابراز نگرانی کرده و از رهبری حکومت خواستند که در همکاری جامعه جهانی به این چالش‌ها نقطۀ پایان بگذارند.

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، ضمن قدردانی از حضور و نقش فعال جوانان کشور و به خصوص جوانان ولایت پنجشیر در مراحل حساس و سرنوشت ساز کشور، مهم‌ترین هدف و نیت خویش را خدمت به آنان و فراهم سازی زمینه‌های مناسب برای رشد و تقویت آنان عنوان نمود.

رئیس اجرائیه کشور در همین‌حال به تشریح اوضاع امنیتی، سیاسی و اجتماعی کشور پرداخت و تاکید نمودکه قرار بر آن است که از زمستان پیش‌رو برای تامین امنیت کشور و سرکوبی دشمنان مردم کمال استفاده صورت گیرد.

همچنان در این نشست، پیرامون وضعیت زندگی مردم و مشکلاتی که با آن رو به رو هستند و راه‌های حل برای این مشکلات به تفصیل صحبت گردید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار