رئیس اجرائیه جوانان پنجشیر را امیدوار کرد!

زمان انتشار : دوشنبه, 20 جدی , 1395 , بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه , کد مطلب : 38937 , نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ,
+
-

جوانان ولایت پنجشیر

روز گذشته دکتورعبدالله عبدالله با تعدادی ازجوانان ولایت پنجشیر دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار، وضعیت پنجشیر در عرصه‌های مختلف به بررسی گرفته شد و جوانان ضمن آنکه از مشکلات در زندگی مردم بسان دیگر شهروندان کشور یاد نمودند، بزرگ‌ترین عامل ثبات و امنیت را ناشی از حضور فعال و حمایت همه‌جانبه مردم با مقام‌های محلی این ولایت عنوان کردند.

آنان درهمین‌حال خواستارتوجه حکومت و به ویژه رئیس اجرائیه کشور به مساعد نمودن زمینه‌های بیش‌تر و مناسب‌تر برای بورسیه‌های تحصیلی گردیده و حمایت جوانان در این عرصه را اقدامی بزرگ در راستای تامین ثبات و جلوگیری از نابسامانی‌های اجتماعی یاد نمودند.

همچنان از دوام نا امنی‌ها درکشور و تشدید درگیری‌ها که منجر به تلفات و خسارات در میان نظامیان و غیرنظامیان می‌شود، تذکر و ابراز نگرانی کرده و از رهبری حکومت خواستند که در همکاری جامعه جهانی به این چالش‌ها نقطۀ پایان بگذارند.

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، ضمن قدردانی از حضور و نقش فعال جوانان کشور و به خصوص جوانان ولایت پنجشیر در مراحل حساس و سرنوشت ساز کشور، مهم‌ترین هدف و نیت خویش را خدمت به آنان و فراهم سازی زمینه‌های مناسب برای رشد و تقویت آنان عنوان نمود.

رئیس اجرائیه کشور در همین‌حال به تشریح اوضاع امنیتی، سیاسی و اجتماعی کشور پرداخت و تاکید نمودکه قرار بر آن است که از زمستان پیش‌رو برای تامین امنیت کشور و سرکوبی دشمنان مردم کمال استفاده صورت گیرد.

همچنان در این نشست، پیرامون وضعیت زندگی مردم و مشکلاتی که با آن رو به رو هستند و راه‌های حل برای این مشکلات به تفصیل صحبت گردید.

اشتراک گذاری »