افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 25 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

دیدار وزیر امور داخله از مرکز تعلیمی پولیس ولایت میدان وردک

جنرال تاج محمد

 

تاج محمد جاهد وزیر امور داخله کشور، روز گذشته در یک سفر به ولایت میدان وردک، از مرکز تعلیمی پولیس این ولایت دیدن نموده وضعیت معیشتی، لوژستیکی، وسایر تسهیلات محصلین این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد.

 

وزیر امور داخله در دیدار با مسوولین مرکز تعلیمی پولیس میدان ورک، به آنان جدا دستور داد تا با استفاده از تمامی امکانات در جهت اصلاحات و بهبود آموزش محصلین، تلاش جدی کنند.

 

وی همچنان خطاب به مسئولین مرکز تعلیمی پولیس میدان وردک تاکید کرد که هیچ گونه تعلل و تغافل در اجرای آموزش نیروهای پولیس ملی، قابل قبول نبوده و مسوولین مکلف اند که نواقص و کمبودی ها را رفع ساخته و تدابیر آموزشی بهتری را روی دست گیرند.

 

همچنان وزیر امور داخله خطاب به محصلین گفت که شما بهترین و اصیل ترین فرزندان کشور استید که به خاطر دفاع از وطن و حاکمیت ملی در چوکات نیروهای پولیس ملی پیوسته و از این طریق مصدر خدمت به مردم افغانستان می گردید.

 

در پایان این دیدار شماری از استادان و محصلین این مرکز، چالش ها ومشکلات فراراه شان را به وزیر امور داخله ارایه نمودند، که وزیر امور بعد از شنيدن مشكلات شان به مسئولين مرکز تعلیمی دستور داد تا هرچه زودتر تمامي مشكلات محصلین را  حل نمايند.

 

 

 

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار