افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 22 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

دیدار وزیر امور داخله با شماری ازبزرگان و متنفذین ولایت کابل

تاج محمد

در این دیدار، که رییس و اعضای شورای ولایتی، بزرگان ومتنفذین ولایت کابل نیز حضور داشتند، ضمن مطرح شدن دیدگاه های متفاوت در زمینه بهبود امنیت کابل، بزرگان و متنفذین کابل، حمایت خود را از نیروهای پولیس ملی اعلام کرده و از وزیر امور داخله خواستند تا در جهت بهبود هرچه بیشتر امنیت، با بزرگان و متنفذین مشوره نموده و از حمایت های مردمی در جهت بهبود امنیت استفاده اعظمی نماید.

درهمین حال وزیر امورداخله ضمن قدردانی از حمایت مردم کابل از نیروهای امنیتی کشور نقش مردم را در تامین امنیت این ولایت ارزنده خوانده گفت که همکاری مردم با نیروهای امنیتی در امر تامین امنیت از اهمیت خاصی برخوردار بوده و نیروهای پولیس ملی ومردم ولایت کابل با همآهنگی همه جانبه توانسته اند تا وضعیت امنیتی این ولایت را بهبود بخشند.

وزیر امور داخله تصریح کرد که پولیس ملی در تامین امنیت و حراست ازجان ومال مردم درسراسرکشور، از هیچگونه سعی وتلاشی دریغ ننموده وازحمایت واعتماد اقشارمختلف کشور برخورداراست.

در همین حال وزیرامورداخله باتاکید برنقش بزرگان قومی ومتنفذین درامرتامین امنیت سراسری درکشورگفت که وزارت امورداخله خانه مشترک مردم افغانستان بوده، و دروازه های این وزارت همیشه به روی شهروندان کشور بازمیباشد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار