افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 3 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

دیدار وزیرامورداخله با خانواده های شهدای پولیس ملی

وزیر امور داخله

روزگذشته وزیرامورداخله با خانواده های شهدای پولیس ملی، که در حمله تروریستی اخیرکابل به شهادت رسیده بودند، دیدار کرد.ستر پاسوال تاج محمد جاهد وزیر امورداخله کشور از فامیل های شهدای پولیس ملی که در حمله تروریستی اخیر که در چهار راهی زنبق شهر کابل به وقوع پیوست و در آن شماری از منسوبین پولیس ملی به شهادت رسیدند دلجویی نموده و نیز یک مقدار مساعدت نقدی را برای آنان اهدا نمود.

وی گفت دشمنان صلح و ثبات مردم افغانستان رحم به دل نداشته و همواره در تلاش ایجاد وحشت و دهشت در بین مردم میباشند که این کار شان خلاف تمامی موازین بشری و اسلامی بوده که هیچ ادیانی عملکرد وحشیانه آنان را توجیح نمیکند.

وزیر امورداخله خطاب به فامیل های شهدا گفت که فرزندان شما از جمله بهترین اشخاصی بودند که در راه خدمت به وطن و مردم جانهای شیرین خود را فدا ساخته و تا آخرین رمق حیات از مردم و خاک خود حراست نمودند و حین اجرای وظایف مقدس شان به شهادت رسیدند که مردم افغانستان هیچ گاهی فداکاری و جان نثاری شهدای نیروهای امنیتی شان را فراموش نخواهند کرد.

در همین حال یکتن به نماینده گی از سایرین از کمک، دلجویی و همدردی وزیر امورداخله در این راستا سپاس گذاری نموده و آروزوی صلح و ثبات دایمی را در کشور نمود.

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار