افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 27 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

دیدار مسوولین پولیس کابل با وزیر امور داخله

جاهد

 

در این دیدار که در وزارت امور داخله انجام شد، قوماندان زون 101 آسمایی کابل، آمرین حوزه های امنیتی قوماندانان امنیه ولسوالی ها و مدیران مبارزه با جرایم جنایی حضور داشتند.

 

وزیر امور داخله، به مسوولین پولیس کابل، دستور داد تا با استفاده از تمامی امکانات در جهت تامین امنیت شهر کابل با افزایش تدابیر امنیتی، بلند بردن سطح همآهنگی میان نیروها، جلوگیری از وقوع جرایم و بازداشت مجرمین اقدامات موثر و به موقع روی دست گیرند.

 

وزیر امور داخله، خطاب به مسوولین پولیس کابل گفت که وقوع رویداد های جرایم سازمان یافته از قبیل اختطاف، سرقت و سایر جرایم در پایتخت کشور برای هموطنان عزیز ما پذیرفتنی نبوده، پولیس ولایت کابل مکلف است تا در قسمت جلوگیری این رویداد ها در داخل شهر نسبت به هر زمان دیگر دست به کار شده و به مردم اطمینان دهند.

 

وزیر امور داخله کشور افزود که شهروندان کابل از وضعیت فعلی راضی نیستند ازینرو پولیس کابل باید تلاش بیشتر به خرچ دهد تا اعتماد مردم کابل را بدست آرد.

 

وزیر امور داخله همچنان گفت که هیچ گونه تعلل و کم کاری توسط منسوبین قوماندانی امنیه کابل در اجرای وظایف امنیتی قابل قبول نبوده و اصل مکافات و مجازات به گونه ای جدی در نظر گرفته خواهد شد.

 

همچنان وزیر امور داخله، به مسئولین امنیتی پولیس کابل دستور داد که در جهت تطبیق قانون بالای همه، یکسان عمل نموده و هر فردی را که خارج از قانون رفتار نماید به پنجه قانون بسپارند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار