افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 17 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

دیدار محترم صبار با رئیس اداره مهاجرت دنمارک

سمیترامکرجی

رئیس عمومی رسیدگی به وضیعت بیجاشده گان داخلی با سمیترامکرجی، پیرامون ایجاد میکانیزم های جدید و در محور چگونگی امضاء تفاهم نامۀ همکاری، دیدار و گفتگو کرد.

در دیداری که مهرخدا صبار رئیس عمومی رسیدگی به وضیعت بیجاشده گان داخلی با رئیس عمومی انجمن مهاجرت دنمارک در افغانستان در دفتر کارش داشت، بحث و تبادل نظر نموده اند.

در دیدار مذکور هردو جانب روی تقویت هماهنگی و ایجاد میکانیزم های مناسب در سطح مرکز و ولایت­ها هم­چنان پیرامون روند نظارت و پاسخدهی و رسیدگی به وضیعت بیجاشده گان گفتگو کرده اند.

رئیس اداره مهاجرت دنمارک در افغانستان ضمن قدردانی از تلاش­های مقاما­های وزارت امورمهاجرین در راستای مهاجرت و بیجاشده گی نیز تأکید نمود، که این اداره با اهداف انسان دوستانه خویش از چندین سال بدین سو در زمینه تهیه و ارسال کمک های بشردوستانه برای مهاجرین و بیجاشده گان فعالیت نموده، و این روند را به گونه جدی ادامه خواهد داد.

در همین حال مهر خدا صبار رئیس عمومی رسیدگی به وضیعت بیجاشده گان داخلی ضمن سپاسگزاری از توجه رهبری اداره مهاجرت دنمارک در افغانستان، افزود که فعالیت های این اداره در زمینه ایجاد هماهنگی، نظارت و کمک رسانی برای بیجاشده گان و تطبیق میکانیزم های عملی چندان رضایت بخش نبوده، و از رهبری این اداره در افغانستان خواست تا کارهای بیشتر و مثمرتر را در این زمینه انجام دهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار