افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 25 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

دیدار رییس جمهور غنی از قطعات خاص پولیس ملی

داکتر محمد اشرف غنی

رییس جمهور اشرف غنی ، روز گذشته در دیداری از قطعات خاص پولیس ملی، این نیروها را، موثرترین نیروها در امرمبارزه با دهشت افگنی خواند.

رییس جمهور اسلامی افغانستان خطاب به نیروهای قطعات خاص پولیس ملی گفت که ایستادگی و پایمردی نیروهای امنیتی کشور به ویژه قطعات خاص، در برابر اهداف شوم تروریستی دشمن، از ویژگی های بزرگ به شمار می رود که این نیروها در یک سال گذشته افراد کلیدی هراس افگنان طالب، و گروهای تروریستی دیگر را به هلاکت رسانیده و مردم افغانستان را از شرآنان نجات داده اند، که مایه افتخار مردم و رهبری پولیس ملی می باشید.

 

وی، به ایجاد شفاخانه ویژه به نیروهای قطعات خاص پولیس ملی اشاره نموده، تصریح کرد که رهبری حکومت، به منظور ارایه خدمات بهتر صحی، به نیروهای قطعات خاص، در نهاد های امنیتی ودفاعی کشور دستور داده است که شفاخانه ویژه ایجاد نمایند.

 

همچنان رییس جمهوری کشور، به تفکیک دوست و دشمن اشاره نموده افزود، هرفردی که در مقابل دولت جمهوری اسلامی افغانستان سلاح برداشته، امن و نظم عامه را مختل سازد، دشمن مردم افغانستان بوده و نیروهای قطعات خاص پولیس ملی اقدام نموده وآنها را سرکوب نمایند.

 

در همین حال ستر پاسوال تاج محمد جاهد وزیر امور داخله، از حمایت همه جانبه رهبری حکومت، ابراز قدر دانی نموده گفت که نیروهای قطعات خاص پولیس ملی، با تقبل هرگونه خطر، آماده اند علیه تروریستان برزمند و نقاط آسیب پذیر را از وجود گروه های دهشت افگن پاکسازی نمایند.

 

وزیر امورداخله کشور، تاکید کرد که دشمنان مردم افغانستان، در سال جدید نیز مثل سال های قبل به اهداف شوم خود نمی رسند، زیرا نیروهای امنیتی کشور به ویژه نیروهای قطعات خاص پولیس، از سنگرهای خود با قاطعیت دفاع می کنند و از مردم شان حفاظت می نمایند.

 

در پایان این دیدار پاسوال سید محمد روشن دل قوماندان عمومی قطعات خاص پولیس ملی به رییس جمهوری و رهبری وزارت امور داخله اطمینان داده گفت که نیروهای قطعات خاص پولیس ملی آماده هرگونه فداکاری اند وبا موجودیت این نیروها دشمن به شکست کامل روبرو خواهد شد.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار