افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 14 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

دیدار رئیس جمهور با کدر های جوان نظامی…

%da%a9%d8%af%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86

 

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان عصر روز گذشته با شماری از کدرهای نظامی کشور که اخیراً پس از اتمام تحصیلات عالی در امریکا و کشور های اروپایی به وطن برگشته اند، دیدار کرد.

 

در این دیدار که در ارگ انجام شد، در آغاز ایمل پاچا، کامبیز یما و عبدالحسیب صدیقی به نمایندگی از افسران متذکره صحبت کردند و ضمن تشکری از توجه خاص رئیس جمهور به ارگان های امنیتی و دفاعی کشور بخصوص افسران جوان اکادمیک و تحصیل کرده، مشکلات و پیشنهادات ارگان های مربوطه شانرا با رئیس جمهور شریک ساختند.

 

همچنان آنان گفتند که بخاطر عشق به وطن و مردم شان پس از پایان تحصیلات عالی در کشور های خارجی، دوباره به وطن برگشتند تا دوشادوش سایر همسنگران شان برای دفاع کشور، برضد دشمنان مبارزه نمایند.

 

رئیس جمهور غنی پس از استماع صحبت های آنان، ضمن اتحاف دعا به روان پاک شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، شجاعت و دلیری آنان را مورد ستایش قرارداده، گفت که از برکت قربانی های نیروهای شجاع امنیتی و دفاعی کشور کنفرانس وارسا و بروکسل به موفقیت انجامید و امروز افغانستان در محراق توجه بین المللی قرار دارد.

 

رئیس جمهور گفت که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در دو سال گذشته راه های دشواری را با موفقیت پیموده اند و خطاب به افسران جوان گفت که شما از نگاه سیاسی تنها به افغانستان متعهد باشید و به هیچ حزب و سمت مرتبط نباشید، زیرا افغانستان به شما وابسته است اگر شما با نظم باشید، هیچ فردی نمی تواند از نظر سیاسی در باره شما نظر منفی بدهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار