افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 16 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

دیدار دوکتور عبدالله عبدالله با مسوولان و دست‌اندرکاران رسانه‌های کشور

مسوولان و دست‌اندرکاران رسانه‌های کشور

در این دیدار، رییس اجراییه کشور نخست مراتب تسليت خویش را به خاطر جان باختن كارمندان تلويزيون‌های طلوع و بى بى سى و خسارات وارده بر تلويزيون يك ابراز داشت.

سپس، دوکتور عبدالله عبدالله گفت که مسوولان رسانه‌ها، خبرنگاران و اهالی جامعۀ رسانه‌یی در شرایط سخت و دشوار به کار اطلاع‌رسانی و آگاهی دهی می‌پردازند. تلاش‌های مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران در راستای آزادی بیان و اطلاع رسانی قابل ستایش و تقدیر می‌باشد.

در ادامه، رییس اجراییه کشور، در خصوص عوامل و دلایل حوادث پسین امنیتی و تروریستی در کابل و ولایات کشور به طول مفصل با اصحاب رسانه‌ها صحبت کرد.

رییس اجراییه کشور خطاب به مسوولان رسانه‌ها گفت که پیام اصلی ما حفظ وحدت، همبستگی و اخوت میان مردم شریف افغانستان است. اگر وحدت و همدلی میان مردم افغانستان وجود داشته باشد، ما تحت هرشرایطی می‌توانیم به پیش برویم.

دوکتورعبدالله عبدالله، بر اصل بی‌طرفی، آزادی و توازن در کار اطلاع‌رسانی تأکید ورزید و خاطرنشان ساخت که منافع عمومی و ملی کشور باید در رأس اهداف و برنامه‌های رسانه‌های کشور قرار داشته باشد.

رییس اجراییه کشور گفت که خوشبختانه رسانه‌های افغانستان، مسوولیت‌های‌شان را ادا کرده‌اند. اما توقع ما بیشتر از چیزی است که صورت گرفته است.

دوکتور عبدالله در پایان گفت که مشکلاتی در راستای دسترسی به اطلاعات و معلومات وجود دارد. ما مصمم هستیم که به موقع رسانه‌ها را در جریان اطلاعات قرار دهیم.

 

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار