افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 1 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

دیدارمعین اداری وزارت امورداخله با رهبری قوماندانی عمومی اکادمی پولیس

پاسوال امین الله کریم

پاسوال امین الله کریم با رهبری قوماندانی عمومی اکادمی پولیس دیدارکرد و در راستای تغییر نصاب تعلیمی در اکادمی پولیس، آنان را راهنمایی کرد.

درین دیدار که پاسوال الهام الدین وردگ قوماندان عمومی تعلیم و تربیه وزارت امورداخله نیز حضور داشت معین امور اداری وزارت امورداخله پیرامون اهمیت تغیر در نصاب تعلیم در شرایط کنونی صحبت نموده تصریح کرد که نصاب تعلیمی در قوماندانی عمومی اکادمی پولیس طور ساخته باید شود که سازگار و جوابگو وضعیت فعلی در کشور باشد.

وی افزود که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور از آموزش های مسلکی برخوردار بوده و توان آن را نیزدارند تا از وجب وجب خاک و مردم خود حراست و حفاظت نمایند.

معین امور اداری وزارت امورداخله به مسولین قوماندانی عمومی اکادمی پولیس هدایت داد تا هر چی زود تر در نصاب تعلیمی قوماندانی اکادمی پولیس تغیرات مثمر رونما گردیده و در تطبیق آن تلاش همه جانبه صورت گیرد.

سپس مل پاسوال شاه عالم څپاند رئیس تدریسات قوماندانی عمومی اکادمی پولیس معین اداری وزارت امور داخله را اطمینان داده گفت که همه از استادان و سایر مسولین قوماندانی اکادمی پولیس در جهت مسلکی سازی نیروهای پولیس ملی امادگی کامل داشته و در راستا تطبیق اوامر مقام وزارت امور داخله آجراات به موقع مینمایند.

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار