افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 30 دسامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

دیدارمتنفذین ولایت غوربا وزیرامورداخله

تاج محمد جاهد

وزیرامورداخله کشور، روز گذشته در دفتر کارش، با شماری از مردم و متنفذین ولایت غور دیدار و پیرامون موضوعات امنیتی در آن ولایت گفتگو کرد.

 

وزیر امور داخله، در این دیدار، نقش همکاری مردم در تامین امنیت را مهم خوانده گفت که نیروهای پولیس ملی در همآهنگی با سایر نیروهای امنیتی کشور، درجهت تامین امنیت کار و پیکار می کنند و همکاری مردم با این نیروها، می تواند میزان موثریت و کارآیی عملکرد نیروهای امنیتی را بهبود بخشیده و زمینه زنده گی امن را به مردم فراهم سازد.

 

متنفذین ولایت غور در دیدار با وزیر امور داخله، ضمن اعلام حمایت از نیروهای پولیس ملی، پیشنهاد ها ودیدگاه های خود را پیرامون چگونگی بهبود بهتر امنیت در ولایت غور با وزیر امور داخله شریک ساخته و خواستار گسترش روابط میان مردم و پولیس در زمینه تامین امنیت شدند.

 

وزیر امور داخله، پیشنهاد ها و دیدگاه های متنفذین ولایت غور را  در عرصه بهبود امنیت مهم و ارزنده عنوان نموده تاکید کرد که رهبری وزارت امور داخله، تلاش می ورزد تا در تمامی برنامه های امنیتی، دیدگاه ها و نظریات مردم را با خود داشته و در زمینه گسترش روابط پولیس و مردم نیز تلاش های خود را افزایش دهد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار