افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 27 ژانویه , 2017 لینک کوتاه خبر :

دلجویی معاون اول ریاست اجرائیه از خانواده شهدای پولیس ملی

انجینیر محمد خان

انجینیر محمد خان معاون اول ریاست اجرائیه حکومت وحدت ملی و لوی پاسوال اکرام الدین یاور معین اداری وزارت امورداخله به منزل خانواده شهیدان اخیر پولیس ملی که در راه خدمت به وطن در ولایت کندهار از سوی دشمنان صلح و ثبات مردم افغانستان به شهادت رسیدند دیدار و از آنان دلجویی نمودند.

 

انجینیر محمد خان معاون اول ریاست اجرائیه به خانواده این سه برادر شهید گفت، فرزندان شما بخاطر حراست از جان و مال مردم و همچنان به خاطر دفاع از خاک این کشور جان های شیرین خود را فدا کردند که مردم افغانستان به وجود همچو فرزندان اصیل وقهرمان افتخار میکند و نام نیک شان به همیش در جمع قهرمانان گم نام افغانستان در ذهن مردم باقی خواهند ماند.

 

در همین حال معین اداری وزارت امورداخله با اشاره براینکه حرکت بر مدار اهداف و آرمانهای شهدای نیروهای امنیتی وظیفه همگان است، اظهار کرد، خانواده های شهدای نیروهای امنیتی بزرگترین یادگاران دفاع از این سرزمین هستند ،جلب رضایت و دلجویی از خانواده های معظم شهدا یگانه هدف مااست.

 

در اخیر خانواده سه براد شهید با تشکر از دیدار و دلجویی آنان، برای شان زندگی با عزت و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال خواستار شدند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار