افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 20 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

دلجویی رئیس جمهورغنی از بازماندگان شهدای حملۀ تروریستی اخیر کابل

 

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، بعد از ظهر روز گذشته با تعدادی از اعضای خانواده‌های شهدای رویداد تروریستی اخیر کابل دیدار و با آنان دلجویی کرد.

در این دیدار که در ارگ انجام شد، رئیس‌جمهورغنی خطاب به اعضای خانواده‌های شهدا گفت: “فرزندان تان در راه عزت و افتخار وطن به شهادت رسیدند و من به نمایندگی از دولت و مردم به شما تسلیت عرض می‌کنم.”

 

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد که خدمات ارزندۀ شهدای راه وطن را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کند و بر رسیدگی به‌موقع به خانواده‌های شهدا تأکید ورزید. وی گفت، افتخار به خانواده‌های شهدا است که چنین فرزندانی را در راه دفاع از وطن تربیت نموده و قربانی نمودند.

 

حاجی حبیب‌الله به نمایندگی از اعضای خانواده‌های شهدای رویداد تروریستی اخیر کابل صحبت کرد، و از توجه رئیس جمهور نسبت به خانواده‌های شهدا ابراز قدردانی نمود. وی افزود، ما افتخار می‌کنیم که فرزندان ما به‌خاطر آرامش مردم و وطن خود شهید شدند.

 

وی همچنان گفت که شهدا افتخار ما اند و ما آماده هستیم که راه ایشان را تعقیب کنیم و برای آرامش مردم و وطن خود قربانی دهیم. در این دیدار، کمک‌های نقدی نیز از سوی رئیس‌جمهور کشور به آنان صورت گرفت.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار