افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 23 اکتبر , 2012 لینک کوتاه خبر :

دستگیری یک مرد بخاطر قصد تجاوز بر دخترش!

مقام های محلی ولایت نیمروز امروز (سه شنبه) گفتند که یک دختر 14ساله در ولایت نیمروز ادعا کرده است که پدرش چندین بار قصد تجاوز بر او را داشته اما موفق به این کار نشده است.

درهمین حال رییس امور زنان ولایت نیمروز، نیز این رویداد را تائید کرده و خواسته است که این مرد به کیفرسختی محکوم شود.

این درحالی ست که تجاوزهای بسیاری بر زنان و دختران در کشورگزارش داده شده اند اما این بار در شهر زرنج ولایت نیمروز، پدری به اتهام هوس بازی و قصد تجاوز بر دختر خودش بازداشت شده است.

این دختر چهارده ساله که خواست تصویری از وی پخش نشود و نیز هویتش فاش نگردد، ادعا می کند که از نُه سال پیش پدرش قصد تجاوز را بروی داشته است.

این دختر گفته است که :« بسیار خورد بودم که پدرم با من هوس بازی می کرد و قصد تجاوز را داشت اما موفق به این کار نشد.»

گفته می شود که مادر و برادران این دخترهم از این رویداد آگاهی داشته اند اما این مرد پسرش را به علت ممانعت اش از این کار، ازخانه بیرون کرده است.

این دختر در برابر دیده گان مادرش هم با آزار های جنسی پدرش روبرو شده است.

رییس امورزنان ولایت نیمروز، آمنه حکیمی گفته است که:« این دخترصنف هشت مکتب است، این دختر را پدرش در برابر دیده گان مادرش آزار جنسی میداد.»

هم اکنون پدراین دختردربند بسر می برد اما این دختر ادعا دارد که از سوی نزدیکان پدرش تهدید می شود تا پدرش را بی گناه بداند.

آمرجنایی فرماندهی پولیس نیمروز، عبدالهادی عزیزی گفته است که:« این قضیه زیر بررسی ها قرار دارد، اگر این اتهام ثابت شود این مرد به جزایش خواهد رسید.»

بربنیاد آمارهای کمیسیون مستقل حقوق بشر تنها در شش ماۀ نخست امسال شصت قتل ناموسی در کشور در این کمیسیون ثبت شده اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار