افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 13 سپتامبر , 2012 لینک کوتاه خبر :

داکتران معترض استعفا دادند!

شماری از داکتران موظف در شفاخانه 75 بستر ولسوالی بغلان مرکز، در اعتراض به فعالیت های رییس این شفاخانه از وظایف شان استعفا دادند.

شماری از داکتران موظف در شفاخانه 75 بستر ولسوالی بغلان مرکز، در اعتراض به فعالیت های رییس این شفاخانه از وظایف شان استعفا دادند.

خلیل نرمگوی،یکی از داکتران معترض گفت: من به همراه 9 تن دیگر از داکتران این شفاخانه عصر روز گذشته (چهارشنبه) در اعتراض به عملکرد عبدالقاهر قانت آمر شفاخانه از پست های مان استعفا داده ایم!
خلیل نرمگوی از داکتران موظف در شفاخانه 75 بستر ولسوالی بغلان مرکزی است که در بخش جراحی ایفای وظیفه می کند.
آقای نرمگوی، آمر شفاخانه را به فساد اداری و اخلاقی و ضعف مدیریتی متهم کرده می گوید، تا زمانی که او (آمرشفاخانه) برکنار نشود، داکتران معترض به وظایف شان باز نمی گردند.
داکترعبدالقاهر قانت، آمر شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی، ادعای داکتران را رد کرده و می گوید که هیچ گونه مشکلی در شفاخانه بغلان مرکزی وجود ندارد.
گفته می شود فساد اداری، کوتاهی در انجام وظیفه و فروش ادویه های بی کیفیت نگرانی شماری از باشندگان ولایت بغلان را بر انگیخته است.
با این وجود، داکتر محمد سالم رسولی، رییس صحت عامه ولایت بغلان وجود برخی مشکلات اداری و خدماتی را در شفاخانه 75 بستر ولسوالی بغلان مرکزی تایید می کند.
اقای رسولی گفت: “از چند ماه به این سو مشکلاتی در شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی وجود داشته است.”
او تاکید کرد که، مسئولان در ریاست صحت عامه ولایت بغلان به منظور حل این مشکلات، تیم بررسی متشکل از نمایندگان شورای ولایتی و کارمندان صحی را به این شفاخانه اعزام کرده اند.
محمد سالم رسولی می گوید که داکتران معترض به طور رسمی استعفا نامه خود به ریاست صحت عامه ارسال نکرده اند.

معیاری ساختن خدمات، استخدام داکتران متخصص و مبارزه با فساد اداری از برنامه های اصلی آنان خوانده شده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار