افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 11 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

خانواده وزارت احیا و انکشاف دهات، هدفی مشخص دارند!

وزیر احیا و انکشاف دهات گفت: مبارزه با فساد و ارایه‌ی خدمت به مردم اولویت کاری ماست.

انجنیر نصیراحمد درانی،‌ وزیر احیا و انکشاف دهات در پایان ورکشاپ آموزشی ۲۷ آمر ولایتی و ۳۴ مدیر خدمات انجنیری ولایات که تازه از طریق  CBR  تعین شده‌اند، گفت که کارمندان وزارت احیا و انکشاف دهات،‌ حیثیت یک خانواده را دارند و برای هدفی مشخص کار می‌کنند که اولویت آن مبارزه با فساد و ارایه‌ی خدمات به مردم است.

وزیر احیا و انکشاف دهات به آمران ولایتی و مدیران خدمات انجنیری ولایات گفت:‌ ما حیثیت فامیل را داریم و برای رسیدن به هدف مشخصی کار می‌کنیم، هر نوع مشکل‌تان را در میان بگذارید ما حل‌شان می‌کنیم.

آقای درانی هم‌چنان به این کارمندان تازه استخدام شده گوش زد کرد که از فعالیت‌های حزبی، قوم‌گرایانه و مذهبی‌محور دوری جویند. او گفت:‌ کوشش کنید از فعالیت‌های قومی، ‌لسانی، مذهبی‌محور و فعالیت‌های حزبی دور باشید.

او گفت:‌  از شما کار می‌خواهیم،‌ تحلیل‌ها و گزارش‌های وضعیت انکشافی اداره را با ما در میان بگذارید، وجدان خود را معیار کارهای‌تان قرار دهید، با آمرین‌تان همکار باشید و برای انکشاف متوازن کار کنید.

آقای درانی به آمران و مدیران خدمات انجنیری ولایات گفت که بدون تأثیرپذیری از هیچ جناحی، ‌با جرأت کار کنند، زیرا او در کنارشان خواهد بود.

وزیر احیا و انکشاف دهات هم‌چنان به کارمندان تازه تعین شده گفت که اکثراً‌ در این پروسه جوانان کامیاب شده‌اند. او موفقیت جوانان را نویدی برای آینده دانسته گفت:‌ ‌پاکی و عاری‌بودن از تعصب را در اولویت کاری خود قرار بدهید.

هم‌چنان انجنیر طاهر ایوب، رییس منابع بشری در باره‌ی شفافیت پروسه‌ی CBR گفت که امتحان رقابتی به طور شفاف برگزار شده و افراد به اساس لیاقت‌شان موفق شده‌اند.

این کارمندان از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات و کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی در چارچوب برنامه‌ی ارتقای ظرفیت برای نتایج یا  CBR  استخدام شده‌اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار