افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 19 آوریل , 2018 لینک کوتاه خبر :

حمیرا: تمام دوستان شوهرم بر من تجاوز کردند!

تجاوز

شوهرم مجبورم می کرد با دوستانش بخوابم، تمام دوستان شوهرم بر من تجاوز کردند.

چهار ماه تمام دوستان شوهرم بر من تجاوز کردند. باری دل به دریا زدم و این موضوع را به شوهرم گفتم، اما به مرگ تهدیدم کرد و گفت که باید به خواست اربابش تن دهم؛ او مجبورم می‌کرد با دوستانش بخوابم.

حمیرا بیست سال سن دارد و دو ماه پیش از ولسوالی دشت‌قلعه به ینگی‌قلعه، نزد خانواده‌اش آمد‌. او می‌گوید، بارها از سوی افراد ارباب رؤوف، یکی از قوماندانان پولیس محلی تخار مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است، هر بار پیش از تجاوز دوای بی‌هوشی می‌دادند و حتا باری مجبورم کردند مواد نشئه‌آور استفاده کنم.

حمیرا می‌گوید که شش ماه از ازدواجش با اسلام‌الدین می‌گذرد و شوهرش محافظ ارباب رؤوف است. این زنِ جوان اکنون با پدر و مادرش برای دادخواهی مقابل دفتر والی آمده و می‌گوید، از ترس افراد ارباب رؤوف نمی‌تواند به خانه‌ی پدرش بازگردد.

محمدالله، پدر حمیرا می‌گوید، اداره‌ی محلی ینگی‌قلعه به شکایت آنان رسیده گی نکرد و در نهایت به کمک ملک تاتار، قوماندان نیروهای خیزش مردمی ینگی‌قلعه به تالقان آمدند تا شاید این‌جا به عدالت برسند.

اما ارباب رؤوف تجاوز محافظانش به حمیرا را دسیسه‌یی علیه خود می‌داند و می‌گوید، این زن از خانه‌ی شوهرش فرار کرده و او شخصا این موضوع را به گوش اداره‌ی محلی دشت‌قلعه رسانده است. به گفته‌ی این قوماندان محلی، دست ملک تاتار پشت این قضیه است تا او بدنام شود. اما ملک‌ تاتار در گفت‌وگو با سلام‌وطندار دست‎داشتن در این قضیه را رد می‌کند و می‌گوید، این شکایت مربوط حمیرا و خانواده‌اش می‌شود و او در پی توطئه‌چینی علیه کسی نیست.

با این حال خلیل اسیر، سخنگوی پولیس تخار از آغاز بررسی این پرونده سخن می‌زند و می‌گوید، حکومت محلی تخار به پرونده‌ی حمیرا رسیده گی خواهد کرد.

در یک هفته‌ی گذشته در تخار این دومین زنی‌ست که ادعا می‌کند مورد تجاوز جنسی افراد مسلح قرار گرفته است. فریده، زنی 27 ساله نیز چهار روز پیش ادعا کرد که افراد ملک تاتار بر وی تجاوز کرده‌اند؛ ادعایی که از سوی ملک تاتار رد شد.

 

 1. Victor Kyan :

  لعنت به این قسیم انسان و انسانیت و مرد بیغرت

 2. Farhad Azad :

  لعنت خدا به این قسم شوهر

 3. Fahim Azimi :

  یاالله ج هدایت فرما

 4. عبدالقادر یارمند :

  شمع اگرکج بسوزدبشکندشیشه فانوس را آمدمی جاهل کی بداندقدری ناموس را

 5. عارف قاسمی :

  چه فرق میکند

 6. دامیر امیری :

  بخاطرچه

 7. Jilani Bari :

  دوستان شوهرت نی بلکه دشمنان حیوان صفت شوهرت..

 8. عبدالغفور بغلانی :

  دوستا‌زود‌قضاوت‌نکنید‌این‌گب‌‌قابل‌باور‌کردن‌نیست‌دور‌از‌تصور‌است

 9. صیف الله افغان :

  لغنت بر شوهرش

 10. Saharuddin Azizi :

  لعنتی خودت نمیخاتی چرا شکایت نکردی

 11. Hameedullah Hameed :

  What the hell

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار