افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 31 مارس , 2016 لینک کوتاه خبر :

حمله موشکی بر پایگاه عربستان در یمن

اردو و کمیته‌های مردمی یمن با فَیْر یک فروند موشک به محل تجمع نظامیان وابسته به ایتلاف ضد یمن در ولایت «مأرب» توانستند خسارت‌های زیادی به افراد وابسته به این ایتلاف و مواضع آن‌ها وارد کنند.

 

اردو و کمیته‌های مردمی یمن از فَیْر یک فروند موشک بالستیک «قاهر 1» به مواضع و محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی در ولایت «مأرب» خبر دادند.

 

به گزارش شبکه خبری «المیادین» لبنان، نیروی موشکی اردو و کمیته‌های مردمی یمن صبح پنجشنبه (دیروز) اعلام کرد در این حمله موشکی که به دقت به هدف اصابت کرده است، خسارت‌های زیادی به پایگاه و مواضع افراد وابسته به ایتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان سعودی وارد کرده است.

 

یک منبع نظامی در این ارتباط گفت: موشک بالستیک محل تجمع افراد وابسته به عربستان سعودی و امریکا را در نزدیکی پایگاه «نخلا» در ولایت مأرب هدف قرار داد.

 

از سوی دیگر، شبکه خبری المیادین گزارش داد، اردوی یمن و کمیته‌های یمنی حمله نظامیان ایتلاف ضد یمن در «میدی» واقع در ولایت حجه را دفع کنند.

 

یک مقام نظامی یمنی روز چهارشنبه نیز از کشته شدن 378 متجاوز و شبه نظامی سعودی – امریکایی به دست اردو و کمیته‌های مردمی یمن، خبر داده بود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار